PODPOWIEDZI:

Zeskanuj kod kreskowy i dowiedz się więcej

Zeskanuj kod kreskowy i dowiedz się więcej

Aby uzyskać nazwę oraz cenę produktu, kasjer siedząc na kasie w supermarkecie musi zeskanować kod z opakowania. Z Listonic możemy otrzymać o wiele więcej. Skanując kod możemy sprawdzić ile powinien kosztować produkt, a także zobaczyć jego oceny oraz zdjęcia. Przy niektórych produktach również są dostępne przepisy kulinarne.

Listonic jest to lista zakupów dostępna w telefonie. Została ona teraz wzbogacona o czytnik kodów kreskowych. Po możliwości dyktowania głosowego, to kolejna metoda pozwalająca dodać produkty do listy. Aplikacja rozpoznając kod kreskowy pokazuje najważniejsze informacje o produkcie. Większość produktów po zeskanowaniu z Listonic, pokaże cenę w sklepach internetowych, oceny internautów i komentarze, a także zdjęcia samego produktu.

Listonic

Niektóre produkty będą zawierać inne pomocne informacje. Na przykład dla niektórych produktów Knorr są dostępne przepisy kulinarne w których używa się produktów tej marki. Użytkownicy Listonic mogą sami skomentować zeskanowany produkt, dodać zdjęcia oraz go ocenić.

Najnowsza funkcja w Listonic jest już znana w Japonii oraz USA jako Extended Packaging. Polacy najczęściej szukają informacji o produkcie w Internecie, Listonic ma szansę to zmienić.

blog comments powered by Disqus
Zeskanuj kod kreskowy i dowiedz się więcej