PODPOWIEDZI:

Telewizor na ramieniu dzięki uchwytowi ART AR-20B

Telewizor na ramieniu dzięki uchwytowi ART AR-20B

Firma ART zaprezentowała nowy uchwyt narożny. Zgodny jest on ze standardem VESA a utrzyma telewizory nawet o masie 45 kg i przekątnej 50 cali. Dzięki ruchomemu ramieniu można go zamontować nawet w rogu pomieszczenia i wychylić ekran o 90 stopni.

ART AR-20B to uchwyt umożliwiający powieszenie na ścianie telewizorów o przekątnej od 32 do 50 cali. Konstrukcja jest zgodna ze standardem VESA 400x400, który ujednolica sposób rozmieszczenia śrub montażowych. Dzięki temu, uchwyt jest kompatybilny z telewizorami wszystkich producentów.

 ART AR-20B

ART AR-20B pozwala na swobodne manewrowanie telewizorem. Ruchome ramie jest nieocenione. Telewizor może wisieć w odległości od 72 do aż 622 mm od ściany. Możliwe jest także wychylenie w pionie o 12 stopni a w poziomie o 90. Dzięki temu nasz telewizor zamontujemy nawet w rogu pomieszczenia.

By przytwierdzić uchwyt do ściany wystarczą 4 śruby. Istnieje jednak możliwość zainstalowania uchwytu na 6 śrubach, w przypadku, gdyby wymagały tego warunki techniczne (np. niewystarczająco mocna ściana). Model ten wyposażony jest także w blokadę, która chroni telewizor przed zsunięciem. Maksymalny ciężar montowanego urządzenia może sięgać aż 45 kilogramów.

 ART AR-20B

Uchwyt ART AR-20B można kupić w sklepach na terenie całej Polski. Sugerowana cena detaliczna wynosi 289 zł brutto. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

W ofercie firmy ART można znaleźć uchwyty również na mniejsze (np. AR-61XL) i większe (np. AR-24) telewizory. Wszystkie produkty można zobaczyć na stronie internetowej www.art-multimedia.pl.

blog comments powered by Disqus
Telewizor na ramieniu dzięki uchwytowi ART AR-20B