PODPOWIEDZI:

6 Aplikacji, Dzięki Którym Będziesz Fit Jeszcze Tego Lata

6 Aplikacji, Dzięki Którym Będziesz Fit Jeszcze Tego Lata

Wakacje rozpoczęły się już na dobre, a pogoda rozpieszcza nas słońcem i wysokimi temperaturami. Zmusza nas to do pokazywania swoich wdzięków i nie zawsze czujemy się z tym komfortowo. Jeśli należysz do tej grupy osób, które chciały, by zgubić parę kilogramów, poprawić swoje kształty czy też po prostu poczuć się fit to koniecznie zapoznaj się z tym artykułem.

ENDOMONDO

O Endomondo słyszał już chyba każdy. Nic w tym dziwnego bo to jedna z najlepszych jak nie najlepsza z darmowych aplikacji dostępnych dla użytkowników każdego systemu. Zasłużyła sobie na takie epitety, gdyż jest nieodzownym elementem dla każdego kto uprawia sport niezależnie czy jest to bieganie, jazda na rowerze, rolki czy spacer.

Dzięki aplikacji dowiemy się jakie jest tętno podczas treningu, tępo, przebyty dystans, spalone kalorie. Z podanych danych tworzone są wykresy, które ukazują jakie robimy postępy. Dodatkowym plusem są przygotowane interwały co daje nam profesjonalny i kontrolowany trening. Dodatkową motywacją może być możliwość udostępniania swoich treningów na osi czasu na Facebooku. Wyznacz sobie cel do osiągnięcia, a z pewnością go osiągniesz przy pomocy Endomondo. 25 milionów pobrań jest chyba wystarczającą rekomendacją. 

SPRAWDŹ NAJLEPSZE APLIKACJE KULINARNE.

Jeśli jest to dla was za mało, istnieje możliwość zakupu ulepszonej wersji Endomondo Premium. Uzyskasz dzięki temu dostęp do indywidualnego planu treningu, analizy strefy tętna, dane pogodowe, dziesięciu motywujących funkcji i wiele innych.

TU MOŻESZ ŚCIĄGNĄĆ APLIKACJĘ.

FITNESS BUDDY 

Jeśli marzy Ci się wysportowana, smukła sylwetka to bez chwili wahania powinieneś ściągnąć aplikacje Fitness Buddy. Aplikacja to trener personalny "schowany" w telefonie, który jeśli się przyłożymy pomoże nam w uzyskaniu wymarzonej sylwetki, w której każda partia ciała będzie ukształtowana. Aplikacja posiada filmiki i zdjęcia z ponad 1700 ćwiczeniami. Inne rzeczy, które zachęcają do pobrania aplikacji to gotowy plan oraz rejestrator wymiarów ciała i wagi, który umożliwia rejestracje postępów. Ćwiczenia są podzielone zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Dodatkowo mamy możliwość wyboru repertuaru ćwiczeń, dzięki którym uzyskamy np. zwiększoną masę mięśniową czy też spadek masy ciała, także z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.  Tutaj rekomendacją jest nie tylko ilość pobrań ale również rekomendacje min. Gizmodo, który okrzyknął ją za jedną z najlepszych aplikacji w historii.  

TU MOŻESZ ŚCIĄGNĄĆ APLIKACJĘ.

MY FITNESS PAL

Same ćwiczenia nie wystarczą, by uzyskać efekt fit. Najważniejszym czynnikiem decydującym jest dieta. Dlatego przedstawiamy wam MyFitnessPal, który z łatwością pomoże wam w zmienieniu nawyków żywieniowych. Aplikacja posiada największą bazę produktów z podanymi wartościami kalorycznymi oraz spalane kalorie podczas poszczególnych ćwiczeń. Zmianę trybu życia możesz zacząć razem ze znajomymi, dzięki możliwości zapraszania znajomych do komunikatora.

Aplikacja jest bardzo spersonalizowana, a plan i cel jest ułożony pod konkretne dane: wiek, płeć,poziom aktywności, wzrost itp. Aplikacja cały czas nas motywuje i zachęca do działania poprzez stałe raportowanie i kontrolowanie efektów. 

TU MOŻESZ ŚCIĄGNĄĆ APLIKACJĘ.

ZDROWE ZAKUPY

Ile razy chodzimy do sklepu, kupujemy produkt i myślimy, że jest on zdrowy, bez ukrytych szkodliwych składników. Niestety często się mylimy, aby połapać się we wszystkich E składnikach trzeba być chemikiem, dietetykiem albo być ogromnym pasjonatem E składników. Większość z nas nie należy do żadnej z tych grup, ale na nasze szczęście jest aplikacja Zdrowe Zakupy, która nam pomoże w wyborach zakupowych.

Wystarczy pobrać aplikację, zeskanować kod produktu i wiemy jakie E składniki zawiera produkt oraz jak one wpływają na nasze zdrowie. W bazie jest ponad 30000 produktów, także mało jaki produkt nie jest w niej uwzględniony. Szczerze polecam tę aplikację i przyznam się, że wielokrotnie dzięki niej nie kupiłam jakiegoś produktu, gdy zobaczyłam jak zły wpływ ma na zdrowie. 

TU MOŻESZ ŚCIĄGNĄĆ APLIKACJĘ.

INSTANT HEART RATE 

Cały czas mówi się, że, żeby być w dobrej kondycji trzeba zdrowo się odżywiać i uprawiać sport. Owszem, jest to prawda, ale tak jak w kwestii odżywiania ważne są składniki potraw, tak na sport składa się wiele czynników decydujących o efektach uzyskanych dzięki ćwiczeniom. Jedną z ważniejszych spraw jest tętno, które możemy zmierzyć za pomocą smartfona.

Aplikacja Instant Heart Rate nada się  do tego idealnie. By zmierzyć i zmonitorować tętno wystarczy na wbudowany w telefonie obiektywu aparatu umieścić opuszek palca w taki sposób, by przysłonić diodę. Światło sprawia, że aparat dociera do pulsującej krwi pod skórą i wyświetla tętno. 

TU MOŻESZ ŚCIĄGNĄĆ APLIKACJĘ.

BE FIT

Aplikacja jest reklamowana hasłem "WYHODUJ W SOBIE ZDROWE NAWYKI" co przykuwa słusznie uwagę. Aplikacja idealnie pasuje do tytułowego tematu dlatego się w nią zagłębimy. Be Fit powstało we współpracy z dietetykami, także bez cienia zastanowienia możemy jej zaufać i kierować się jej wytycznymi. Dowiemy się jak w prawidłowy sposób dbać o zdrowie.

Jakie zasady i w jaki sposób wcielać zasady zdrowego życia i jak rozwijać w sobie zdrowe nawyki. Dodatkowo za pomocą aplikacji możesz sprawdzić swoją wiedzę na temat zdrowego trybu życia i dowiesz się co powinno się zmienić. 

blog comments powered by Disqus
6 Aplikacji, Dzięki Którym Będziesz Fit Jeszcze Tego Lata