PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Idealny Prezent Pod Choinkę Dla Fanki Sportu

Idealny Prezent Pod Choinkę Dla Fanki Sportu

Jeśli masz pomysł na prezent pod choinkę dla fanki sportu to jesteś szczęśliwcem, który ma problem z głowy. Jeśli jednak nie wiesz co możesz podarować kobiecie prowadzącej sportowy tryb życia, to specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy poradę z pomysłami na świąteczne prezenty w różnych zakresach cenowych.

Prezent do 50 zł

TRACER Opaska na telefon do 4,7" TracerRoadrunner R2 będzie z pewnością fajnym i funkcjonalnym, a jednocześnie rozsądnym cenowo prezentem. Dzięki tej opasce podczas treningu mamy kontakt ze światem i telefon nie zawadza nam w kieszeni.

Opaskaa

Małe, a cieszy. Właśnie tak ProMedix Krokomierz cyfrowy PR-21 jako prezent będzie odbierany przez fanki sportowego trybu życia. Cyfrowe urządzenie ma w sobie licznik kroków, dystansu, kalorii, czasu oraz posiada stoper.

Krokomierz

Idealny Prezent Pod Choinkę Dla Wielbicielki Gotowania

Prezent do 250 zł

Wenger Saszetka, biodrówka to trafny prezent w szczególności dla ćwićzących na świeżym powietrzu. Przedmiot jest bardzo funkcjonalny ma dwie główne kieszenie z licznymi kieszonkami wewnętrznymi na większe przedmioty, dwie boczne siatki na butelki oraz dwie przednie kieszenie na drobne przedmioty, Dodatkowym atutem jest wyjście na słuchawki w przedniej kieszeni.

Saszetka

JABRA Sport-corded zestaw słuchawkowy, który zapewni komfort oraz wysoką jakość dźwięku. W trakcie spaceru, joggingu lub biegu można wygodnie rozmawiać przez telefon czy słuchać muzyki. Sprzęt dodatkowo jest odporny na deszcz, kurz i wstrząsy. Trzeba wspomnieć o tym, że spełnia wszystkie normy wojskowe dotyczące wytrzymałości.

SW

Prezent do 350 zł

Słuchanie muzyki uprzyjemnia każdy rodzaj aktywności, dlatego słuchawki są bardzo ciekawym prezentem dla aktywnych. JABRA Sport Wireless + to słuchawki z technologią Bluetooth 3.0 z 10-metrowym zasięgiem, które pozwalają na swobodne słuchanie muzyki bez kabla podłączonego do smartfonu. Jedyne co trzeba zrobić to sparować słuchawki z telefonem i możemy rozpocząć aktywność fizyczną.

SSSSłu

Kto z fascynatów sportowego trybu życia nie chce uwiecznić treningu, czy to jazdy na rowerze, jady na nartach, skoku ze spadochronem, itp. NATEC Kamera Sportowa EXTREME MEDIA HD50 pozwala na zarejestrowanie aktywności niezależnie od warunków. Filmy nagrywane są w jakości Full HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę. Urządzeniem nie tylko można kręcić filmy, ale również robić zdjęcia w rozdzielności 12 megapikseli.

KM

Prezent do 1500 zł

SAMSUNG Gear S to niezwykle uniwersalny prezent, który wywoła uśmiech u każdego. Fanki sportu powinny być szczególnie zachwycone podarunkiem, dzięki zaawansowanym czujnikom oraz wbudowanym odbiorniku GPS. Jednak najbardziej istotna w urządzenie jest funkcja S Health, dzięki której ćwiczenia stają się łatwiejsze, motywacja wzrasta, a rezultaty treningów są bardziej spektakularne.

ZS

blog comments powered by Disqus
Idealny Prezent Pod Choinkę Dla Fanki Sportu