PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Świetny Produkt Dla Każdego Kto Dba o Cerę - Szczoteczka do Twarzy!

Świetny Produkt Dla Każdego Kto Dba o Cerę - Szczoteczka do Twarzy!

Pojawienie się szczoteczek do twarzy było prawdziwym przełomem w pielęgnacji. Pierwszą szczoteczką, jaka pojawiła się w sprzedaży była szczoteczka manualna. To już jest jednak przeżytek. Aktualnie nie bez przyczyny numerem jeden są szczoteczki elektryczne. Właśnie na nich skupimy się w naszym artykule i przedstawimy ich zastosowanie, specyfikacje, zalety oraz efekty użytkowania.

Szczoteczka elektryczna do twarzy

Elektryczne szczoteczki, to urządzenia służące do dokładnego demakijażu i oczyszczania twarzy. Efekt przewyższa działanie nawet najlepszych kosmetyków dostępnych na rynku. Czynność wykonujemy bardzo szybko i sprawnie, a każdej części twarzy wystarczy poświęcić średnio 15 sekund. Rezultaty was zachwycą.

elektryczna szczoteczka do twarzy

Szczoteczka soniczna

Ich działanie polega na mikro - drganiach. Szczoteczka jest wprawiona w drganie, a my skupiamy się na wykonywaniu kolistych ruchów na naszej twarzy. Dzięki miękkiemu włosiu nadają się także do skóry wrażliwej. Metoda soniczna wykorzystuje opatentowaną częstotliwość fal dźwiękowych wykonując ponad 300 ruchów oscylacyjnych w przód i w tył na sekundę.

Szczoteczka mechaniczna

Działają na zasadzie obracania się. Do wyboru mamy ruch jednostajny lub zmienny. Co za tym idzie szczoteczka może obracać się kilkadziesiąt stopni w lewo, a następnie zmieniać ruch i obracać się w drugą stronę.

Szczoteczka soniczno - mechaniczna

Jak nazwa wskazuje jest ona połączeniem szczoteczki sonicznej oraz mechanicznej. Może wykonywać ruch zarówno wibracyjny, jak i obrotowy. Szczoteczka poza wibracjami wykonuje dodatkowo ruch obrotowy, czyli przesuwa się o kilkanaście stopni w jedną stronę, aby następnie zmienić kierunek i przesuwać się o tyle samo stopni w przeciwnym kierunku.

Zalety

Największą zaletą szczoteczki do twarzy jest zminimalizowany czas poświęcony na demakijaż. Podstawowy program oczyszczania twarzy w przypadku szczoteczek trwa średnio 1 minutę. Warto zaznaczyć, że efekty są lepsze, niż w przypadku stosowania kosmetyków do demakijażu. Skóra wygląda zdrowiej, jest przyjemniejsza w dotyku, a pory są pomniejszone.

dobra szczoteczka

Czy szczoteczka jest dobra dla każdej cery?

Szczoteczka jest dobra dla każdego! Nadwrażliwość skóry nie jest żadnym przeciwwskazaniem do używania szczoteczki elektrycznej. Większość dostępnych szczoteczek posiada wymienne nakładki, więc same decydujemy o wyborze odpowiedniej końcówki. Możemy więc wybrać końcówkę przeznaczoną idealnie dla naszego typu skóry.

końcówki szczoteczek

Jak często stosować szczoteczkę?

Szczoteczkę w połączeniu z żelem myjącym najlepiej używać nie więcej, niż raz na dzień. Jeżeli stosujemy urządzenie również z peelingiem, powinniśmy pamiętać, aby kuracja peelingowa nie była stosowana częściej, niż raz na tydzień. W przypadku zbyt częstego użytkowania możemy doświadczyć występowania niedoskonałości na skórze naszej twarzy, dlatego warto trzymać się przedstawiony zaleceń.

stosowanie szczoteczki

blog comments powered by Disqus
Świetny Produkt Dla Każdego Kto Dba o Cerę - Szczoteczka do Twarzy!