PODPOWIEDZI:

13 Najciekawszych Aplikacji Dla Każdego Prawdziwego Mężczyzny!

13 Najciekawszych Aplikacji Dla Każdego Prawdziwego Mężczyzny!

Warto w pełni korzystać z naszych smartfonów. Z tej okazji przygotowaliśmy „męski” niezbędnik aplikacji. 13 aplikacji, który każdy mężczyzna powinien mieć w swoim telefonie. Prezentowane programy w znacznym stopniu ułatwią nam życie, a także pomogą dbać o samego siebie.

1.Endomondo

Program, który powinien być używany przez każdego mężczyznę preferującego aktywność fizyczną! Endomondo, to aplikacja, która pozwala mieć osobistego trenera w kieszeni. Każdy przebyty nas metr będzie monitorowany i rejestrowany, co pozwala na kontrolowanie efektów naszych ćwiczeń.

Endomondo

2.Valet

Aplikacja serwisu modowego Valet zawiera mnóstwo stylowych porad dla każdego faceta. Znajdziemy w niej aktualne trendy, porady na temat doboru ubrań do naszej sylwetki, a także odpowiedniej stylizacji. Dodatkowo możemy się dowiedzieć jak czyścić i pielęgnować nasze ubrania.

Valet

>>> 13 Najlepszych Aplikacji Dla Kobiet, Które Pochłoną Was Bez Reszty!

3.Men’s hairstyles

Za sprawą aplikacji każdy mężczyzna może się przekonać bez wizyty u fryzjera czy nowa fryzura będzie do niego pasować. Dodajesz własne zdjęcie, a następnie dopasowujesz do niego jedną z wielu fryzur dostępnych w aplikacji. Wszystkie nakładki odwzorowują naturalny wygląd danej fryzury, co pozwala uzyskać efekt możliwie najbliższy rzeczywistości.

aplikacja

4.Tie a Tie

Bardzo prosta oraz intuicyjna aplikacja. Aplikacja oferuje naukę 30 rodzajów węzłów oraz instrukcje składania poszetki. Animowane slajdy krok po kroku ukazują nam proces tworzenia węzła. Aplikacja podpowie również, jak dobrać typ krawata do sylwetki, kształtu twarzy czy kołnierzyka. Dzięki licznym ilustracjom, język angielski stosowany przez aplikacje nie sprawi trudności żadnemu użytkownikowi.

intuicyjna aplikacja

5.FatSecret

Kto powiedział, że mężczyzna nie może dbać o ilość spożywanych kalorii. Licznik Kalorii jest przede wszystkim aplikacją do prostego odnajdywania informacji o wartościach odżywczych spożywanego pożywienia i łatwego śledzenia posiłków, wysiłku fizycznego i wagi. Idealna aplikacja dla aktywnych fizycznie mężczyzn.

dla aktywnych

6.LOGO - magazyn dla mężczyzn

Logo to miesięcznik dla aktywnych mężczyzn, których życie pełne jest przygód, męskich pasji, nowoczesnych technologii, najlepszego stylu. W magazynie  i aplikacji znajdziemy wiele porad i aktualnych informacji na typowo „męskie” tematy.

Logo

7.Wash Guide

Wash Guide to świetny poradnik, który krok po kroku przeprowadzi nas przez proces prania ubrań. Wash Guide jest idealnym sposobem na łatwe oraz szybkie nauczenie się jak prać nasze ubrania. Jeśli więc nie jesteście pewni jak segregować pranie na pewno chętnie skorzystacie z tego poradnika.

Wash Guide

8.Listonic

Listonic to idealna aplikacja dla mężczyzn zagubionych podczas weekendowych zakupów. Sortowanie zakupów według kategorii, sprawdzanie cen produktów oraz aktualnych promocji w sklepach, skanowanie kodów kreskowych czy współdzielenie listy z innymi osobami, to główne zalety tej aplikacji. Dzięki Listonic mężczyzna wysłany na zakupy świetnie poradzi sobie z tym zadaniem.

Listonic

9.Yanosik

Każdy kierowca z pewnością doceni aplikacje Yanosik. Aplikacja jest darmową nawigacją oraz zarazem skutecznym antyradarem. Aplikacja, to doskonały asystent kierowcy, który informuje nas o aktualnej sytuacji na drodze.

Yanosik

10.LiveSports.pl

Większość mężczyzn to zagorzali fani sportu w wszelkiej postaci. Dzięki tej aplikacji otrzymujemy dokładne i szybkie sportowe wyniki na żywo z 26 sportów, ponad 3000 lig i zawodów z całego świata. Aplikacja w całości po Polsku.

dla fanów sportu

11.Tiny Flashlight

Świetna aplikacja dla każdego majsterkowicza. Jeśli musisz dostać się do ciemnej piwnicy, oświetlić drogę w przypadku awarii prądu lub po prostu potrzebujesz oświetlenia i zapomniałeś latarki, to ta aplikacja jest właśnie dla Ciebie.

latarka

12.Pushbullet

Pushbullet przyda się każdemu biznesmenowi, który w swojej pracy korzysta z zaawansowanej technologii. Za sprawą aplikacji możemy sprawnie przesyłać dane i linki między komputerem, a smartfonem lub innym urządzeniem mobilnym.

Pushbullet

13.Program TV

Większość mężczyzn po pracy lubi usiąść w domu i zrelaksować się przed telewizorem po ciężkim dniu. Dlatego warto być na bieżąco i wiedzieć co danego wieczora można obejrzeć. Aplikacja Program TV umożliwia przeglądanie programu telewizyjnego dla ponad 300 stacji telewizyjnych w tym 139 stacji polskojęzycznych.

Program TV

blog comments powered by Disqus
13 Najciekawszych Aplikacji Dla Każdego Prawdziwego Mężczyzny!