PODPOWIEDZI:

13 Najlepszych Aplikacji Dla Kobiet, Które Pochłoną Was Bez Reszty!

13 Najlepszych Aplikacji Dla Kobiet, Które Pochłoną Was Bez Reszty!

Każda kobieta pragnie ułatwić sobie życie. Na całe szczęście technologia wychodzi nam na przeciw i sprawia, że rzeczy z którymi na co dzień się borykamy stają się błahostką. Najlepszym przykładam są aplikacje, które są przeznaczone przede wszystkim dla płci pięknej. Używając ich chce się się aż krzyczeć "Cudownie być kobietą!".

1. Make up

Aplikacja Make Up pozwoli poczuć się jak w prawdziwym salonie piękności. Trzeba tylko zrobić zdjęcie i próbować różnych makijaży oraz fryzur. Do tej aplikacji idealnie pasuje określenie "kobieta zmienną jest", więc tylko zmieniajmy się kobietki każdego dnia. 

2. Dieta pl

Każda z nas dba o linie, a aplikacja Dieta Pl świetnie nam w tym pomaga. Dzięki niej możemy wybrać odpowiednią dietę do swojego stylu życia i uzyskać upragnione rezultaty. Każda z przedstawionych diet ma krótką charakterystykę i jadłospis na każdy dzień tygodnia. 

12 Najlepszych Aplikacji Kulinarnych Na Nasze Smartfony

3. Listonic

Dzięki Listonic zakupy staną się przyjemnością. Z aplikacją stworzysz w łatwy sposób listę zakupów, a następnie za pomocą dodawania głosowego, skanowania lub klawiatury, dodajesz do niej interesujące cię przedmioty. Następnie Listonic porządkuje je według sklepowych półek, byś bez problemu znalazła interesujące cię towary. Dodatkowo dowiesz się o interesujących promocjach w supermarketach i zdobędziesz szczegółowe informacje o produktach spożywczych. 

4. Astrologia

Niektórzy wierzą w horoskopy, a niektóry nie. Jednak warto zobaczyć co gwiazdy nam szykują. Dowiemy się tego z aplikacji Astrologia. Z aplikacji dowiemy się też jakie cechy charakteru są przypisane jakiemu imieniu oraz co oznaczają sny.  

5. Shopsavvy

ShopSavvy to aplikacja, którą każda kobieta powinna posiadać! Dzięki niej dowiemy się gdzie w okolicy znajdziemy produkt, który nas interesuje. Wystarczy zeskanować kod kreskowy, a aplikacja pokazuje nam gdzie w najbliższej okolicy znajdziemy dokładnie taki sam produkt w najniższej cenie. 

6.iDrate

Genialna aplikacja iDrate. Dzięki niej dowiesz się ile wody dziennie powinnaś wypić. Trzeba określić tylko swoją płeć, wpisać wagę, wzrost i wiek. W iDrate istnieje możliwość ustawienia alarmu, którzy przypomni Ci, że powinnaś uzupełnić płyny.

7. Waze Social GPS

Waze Social Gps to największa społecznościowa aplikacja GPS na świecie. Kobiety należą do istat niecierpliwych i ceniących swój czas, dlatego ta aplikacja jest dla nich stworzona. Dzięki niej dowiemy się, które ulice są zakorkowane, jaką trasą najszybciej dotrzesz do celu, gdzie jest najtańsze paliwo oraz czy ktoś z twoich znajomych nie znajduje się w pobliżu.

8. Hairstyles Step by Step

Hairstyles Step by Step to jedna z tych aplikacji, która rozwiąże codzienne dylematy kobiece.  Mianowicie, ułatwi nam dobór fryzury, a następnie przeprowadzą przez wszystkie kroki jej wykonania. Trzeba tylko określić rodzaj włosów,a aplikacja przedstawi ci cały szereg propozycji.

9. OvuView

Dla każdej kobiety cykl menstruacyjny jest ważnym elementem zdrowia. Na przeciw temu wychodzi nam aplikacja OvuView. Kalendarz menstruacyjny w aplikacji jest bardzo szczegółowy: notuje temperaturę, nastrój, wahania wagi, a także ewentualne bóle w trakcie cyklu miesiączkowego.

10. FatSecret

Aplikacja FatSecret może stać się Twoją ulubioną! Dlaczego?! Dzięki niej możesz kontrolować wagę. Dowiesz się ile kalorii mają Twoje ulubione produkty spożywcze, możesz prowadzić dziennik żywności oraz ćwiczeń. 

11. Vogue

Gdzie znajdziemy najwięcej kobiecych inspiracji? Oczywiście w Biblii świata mody - Vogue. Od niedawna można pobrać aplikacje Vogue, dzięki której z pewnością będziecie  na bieżąco z trendami. 

12. PetaPic

A teraz coś co pobudzi naszą kreatywność. Aplikacja Petapic, dzięki, której stworzysz kolarze ze zdjęć. Możesz je też przyozdobić według własnej inwencji twórczej. Można się poczuć jak Picasso. 

13. Endomondo

Program, który powinien być znany przez każdego! Endemondo, to aplikacja, która pozwala mieć osobistego trenera w kieszeni. Każda aktywność fizyczna będzie monitorowana i zarejestrowana, co pozwala na monitorowanie efektów. 

blog comments powered by Disqus
13 Najlepszych Aplikacji Dla Kobiet, Które Pochłoną Was Bez Reszty!