PODPOWIEDZI:
Budżetowe słuchawki, które warto kupić? Pierwsze wrażenia z modelami Baseus

Scout - Znajdź Swoje Zdjęcia w Flickr Explorer

Scout - Znajdź Swoje Zdjęcia w Flickr Explorer

Wgrywamy do serwisu coraz więcej zdjęć, ale nie wiemy, czy któreś z nich pojawiły się w interesujących nas galeriach? Na szczęście istnieje narzędzie Scout (znajdziemy je na stronie http://bighugelabs.com/scout.php), przy pomocy którego możemy sprawdzić, czy nasze zdjęcia umieszczono w galerii Flickr Explorer.

Rozwiązanie: Na stronie odnajdujemy odnośnik Link your Flickr account i podajemy swoje dane z serwisu Flickr (jeśli wcześniej się zalogowaliśmy nie będzie to konieczne). Narzędzie wyświetli wszystkie nasze zdjęcia, które wyświetlane są we Flickr Explorer. Po wybraniu polecenia Include dropped, otrzymamy informacje o wszystkich naszych zdjęciach, które obecne były choć przez chwilę w galerii.

Scout pozwala też na przeglądanie zdjęć innych użytkowników. W tym celu klikamy Random (aby wyświetlić losową galerię), lub Choose a different user (wpisując nazwę wybranego użytkownika). Narzędzie podaje pozycję zdjęcia, a także datę jego dodania. Po kliknięciu na fotografię zostaniemy przekierowani na stronę Flickr.

blog comments powered by Disqus
Scout - Znajdź Swoje Zdjęcia w Flickr Explorer