PODPOWIEDZI:

Premiery Gier - Kwiecień 2015

Premiery Gier - Kwiecień 2015

Zimę mamy już za sobą. Czas na zmianę pory roku, jak i gier na naszym sprzęcie. W tym miesiącu twórcy przygotowali dla nas kilka ciekawych pozycji. Jesteście ciekawi jakie to gry? Zapraszam do przeczytania artykułu!

1. Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Nowicjusze serii Dark Souls, mogą mieć powody do radości. W kwietniu trafi pełne kompletne wydanie. Oprócz podstawowej wersji gry, znajdzie się dość sporo wydanych DLC. Ulepszona zostanie także grafika, dla posiadaczy komputerów i konsol nowej generacji. To gorsza wiadomość dla fanów, którzy już pewnie mają wykupione wszystkie dostępne dodatki. Premiera już 2 kwietnia!

2. Hearthstone: Czarna Góra

To już drugi dodatek do popularnej gry Hearthstone. Rozszerzenie oferować ma: nowe karty, bossów, wyzwania i tryb heroiczny. Fani już pewnie nie mogą się doczekać, aby zagrać. Tak jak to było w przypadku wcześniejszej aktualizacji, Czarną Górę będzie można wykupić, bądź odblokować przechodząc tak zwane skrzydła. Premiera 3 kwietnia.

3. Grand Theft Auto V

Na tą grę czekają chyba wszyscy. Szczególnie komputerowi fani, którzy ostatnio nie mieli szczęścia. Firma Rockstar Games kilka razy przekładała premierę GTA 5. Tym razem wszystko ma zostać zapięte na ostatni guzik. Każdy wie, że Grand Theft Auto V to świetna gra. Jednak czy twórcom udało się wyciągnąć wnioski, po premierze GTA 4 na PC? Czy optymalizacja da radę na starszych blaszakach? Dowiemy się już 14 kwietnia!


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

4. Mortal Kombat X

Kultowa seria bijatyk powraca. Chyba nie ma takich osób, co nie słyszeli o tej grze. Masa postaci, pięknie wyglądające lokacje jak i niezliczona ilość fatality do odkrycia. Krew się będzie lała szerokim strumieniem. Mortal Kombat X trafi na PC, konsole starej jak i nowej generacji, 17 kwietnia.

5. Shovel Knight

Jeden z moich ulubionych tytułów z zeszłego roku. Mała i niepozorna gra komputerowa, która podbija moje serce. Wcielamy się w postać rycerza ze szpadą. Twórcy połączyli najlepsze tytuły z NESa, tworząc niesamowitą grę retro. Teraz o niej dowiedzieć się mogą konsolowi gracze. Shovel Knight trafi na konsole nowej generacji jak i PS3. Premiera 22 kwietnia.

6. Carmageddon: Reincarnation

Carmageddon to niezwykle szalona gra komputerowa. Seria zaczęła się w latach 90 i gracze pokochali ten tytuł. Rozjeżdżanie przechodniów, pokręcone wyścigi, to było to w co się chciało grać. Następne części już mi się tak nie podobały. Mam nadzieję, że Reinkarnacja powróci na dobre tory serii. Premiera pod koniec miesiąca na PC, PS4 i Xbox One.


Telewizory TANIEJ w Media Expert
blog comments powered by Disqus
Premiery Gier - Kwiecień 2015