PODPOWIEDZI:
Budżetowe słuchawki, które warto kupić? Pierwsze wrażenia z modelami Baseus

Dostępność iPhone 7 i Smartfonów Xiaomi w Polsce

Dostępność iPhone 7 i Smartfonów Xiaomi w Polsce

16 września w 24 państwach do sprzedaży weszły najnowsze smartfony firmy Apple - iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus. Tam rozeszły się jak świeże bułeczki. Apple udostępniło możliwość wcześniejszej rezerwacji smartfona, aby każdy kto złożył przedsprzedażowe zamówienie miał pewność, że odbierze swojego nowego iPhona w dniu jego rynkowej premiery. Zobacz jak zarezerwować iPhone 7 w Polsce!

iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus pojawią się w Polsce 23 września. Apple nie oferuje w naszym kraju możliwości złożenia zamówienia przedsprzedażowego, jednak z pomocą przychodzą resellerzy Apple tacy jak Cortland oraz iMad, którzy wprowadzili właśnie taką możliwość. Poza tym nowego iPhona można już rezerwować m.in. w Saturnie, Media Markcie czy RTV Euro AGD, lecz te sklepy nie podają dokładnej daty dostępności nowego modelu. Także operatorzy zapowiadają pojawienie się iPhona 7 w ich ofertach. Ceny najnowszych iPhonów w Polsce zaczynają się od 3349zł za iPhone 7 w wersji 32GB, a kończą się na 4999zł za wersję z Plusem i 256GB pamięci.

CENY iPhone 7 w Polsce


iPhone 7 Plus

iphone 7 Cena i gdzie kupić

A co jeśli bardziej interesują Was smartfony firmy Xiaomi, lecz boicie się zamawiania ich z Chin? Niebawem to już nie będzie problemem. Polska stanie się pierwszym w Europie krajem, gdzie dostaniemy produkty firmy Xiaomi od oficjalnego dystrybutora, którym w naszym kraju będzie firma ABC Data. Oznacza to, że smartfony będą objęte oficjalną gwarancją, jednak nie wiadomo nadal w jaki sposób będzie ona realizowana. Spekuluje się, że w Polsce pojawią się początkowo trzy modele: Redmi 3S, Redmi 3 Note oraz MI5. Więcej szczegółów otrzymacie od nas 22 września, bo właśnie tego dnia ma się odbyć konferencja ABC Data związana z produktami Xiaomi. 

Gdzie kupić  Redmi 3S, Redmi 3 Note oraz MI5 w Polsce

xiaomi mi5 cena i gdzie kupić w Polsce

blog comments powered by Disqus
Dostępność iPhone 7 i Smartfonów Xiaomi w Polsce