PODPOWIEDZI:

TOP 5 Premier Gier - Kwiecień 2015 - GTA 5, Mortal Kombat X i Car Mechanic Simulator

TOP 5 Premier Gier - Kwiecień 2015 - GTA 5, Mortal Kombat X i Car Mechanic Simulator

Hej, witam Was w nowym odcinku z serii „TOP 5 Premier gier miesiąca”. Dzisiaj przyjrzymy się produkcjom, które w kwietniu zadebiutują na półkach sklepowych, a Wy być może będzie skłonni się w nie wyposażyć. Jak zwykle wybraliśmy 5 najbardziej interesujących gier, które już za chwilę zaprezentuję. Przypominam, że cykl jest typowo informacyjny i opisowy - nie oceniamy tytułów i nie pokazujemy ich słabych oraz mocnych stron z prostego powodu - nie mieliśmy okazji w nie zagrać. Zapraszam serdecznie do oglądania!

Dark Souls II: Scholar of the First Sin – 2.04.2015 – PC/XONE/PS4/X360/PS3

Dark Souls II: Scholar of the First Sin jest ulepszoną reedycją gry Dark Souls II wydaną w marcu 2014 roku. Nowe wydanie ma w pełni wykorzystywać pełną moc nowych konsol i pecetów, co objawi się w lepszej optymalizacji, ładniejszej oprawie audiowizualnej oraz zwiększonym limicie graczy podczas sesji multiplayer. Nowy tytuł zawiera wszystkie, wydane wcześniej, rozszerzenia, czyli Crown of the Sunken King, Crown of the Old Iron King oraz Crown of the Ivory King. Poprawiono również balans, rozszerzono fabułę o kolejne postaci NPC i lepsze opisy przedmiotów.

Car Mechanic Simulator 2015 – 2.04.2015 – PC

Czas na nasz rodzimy produkt, a tego od czasu Dying Light w naszym zestawieniu brakowało. Car Mechanic Simulator 2015 to druga edycja polskiego symulatora, który w roku ubiegłym wdarł się na listę najchętniej kupowanych gier symulacyjnych. Za wszystko odpowiada rzeszowskie studio Red Dot Games oraz wydawca PlayWay, chociaż produkcja była wspierana przez akcję crowdfoundingową w serwisie Kickstarter. Wcielamy się w właściciela warsztatu samochodowego, który zwiększa swoje zyski i renomę poprzez naprawę aut klientów, a także odrestaurowywanie starych egzemplarzy. Liczba zleceń, które możemy podjąć jest ograniczona, a konkretne misje dobierane są losowo. Wykonanie każdego z nich zajmuje określoną ilość czasu. Każda z misji cechuje się innym zakresem prac oraz ich czasochłonnością, co przekłada się oczywiście na uzyskane za naprawę profity. Każdy z 16 dostępnych modeli samochodów zbudowany jest łącznie z ponad 200 interaktywnych części, które musimy przejrzeć, by zidentyfikować usterkę. Nie braknie również klientów, którzy chcą tuningować swoje auta, dodając różnorakie gadżety i ulepszenia wizualne.

Pełna lista premier gier - Kwiecień 2015 ►

Grand Theft Auto V – 14.04.2015 – PC

Halo, halo, czy to na pewno dobra data? Wierzymy, że tak, chociaż nigdy nic nie wiadomo. W końcu, bowiem po blisko 2 latach oczekiwań nadchodzi GTA 5 w wersji na komputery osobiste. Zdaniem Rockstar Games gracze mogą liczyć na dobrą optymalizację, najlepszą oprawę audiowizualną i niezapomniane emocje. Chyba nie musimy więcej opowiadać o fabule… trzeba po prostu w to zagrać!

Mortal Kombat X – 17.04.2015 – PC/XONE/PS4/X360/PS3/AND/iOS

Mortal Kombat X jest dziesiątą odsłoną kultowej serii bijatyk, która istnieje już od 1992 roku. Dzieło studia NetherRealm to kontynuacja Mortal Kombat z 2011 roku. Mechanizm rozgrywki jest niezmienny od lat – dwóch wojowników, wybranych z puli postaci takich, jak Raiden, Scorpion czy Sub-Zero, spotyka się na arenie i walczy w krwawym pojedynku na śmierć i życie, który często wieńczy spektakularne i brutalne „fatality”. Dostępne są tryby zarówno jedno, jak i wieloosobowy. Każdy z zawodników występuje teraz w kilku wariantach, różniących się między sobą stosowaną taktyką, stylem walki oraz dostępnymi ciosami. W nowej wersji pojawi się także kilka niedostępnych wcześniej form odbywania walk.

Carmageddon: Reincarnation – 23.04.2015 – PC/XONE/PS4

Ludzie w moim wieku na pewno pamiętają kultową grę Carmageddon, w której kilkuletnie dzieciaki rozjeżdżały kolejnych przechodniów. Carmageddon: Reincarnation to kolejna część serii tych niezwykle krwawych wyścigów samochodowych. Studio Stainless Games, dzięki akcji na Kickstaterze poradziło sobie z powrotem do korzeni. Naszym głównym zadaniem jest oczywiście spowodowanie, jak największej destrukcji i strat ludzkich na ulicy. Nie szukajcie więc w tej grze sprawiedliwych wyścigów – wgrywa ten kto bez skrupułów wykorzysta słabości przeciwników i ciała setek przechodniów. Autorzy postarali się też o zachowanie czarnego humoru, który przejawia się w rodzajach power-upów, jak i ukrytych poza trasami specjalnych miejsc.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Premier Gier - Kwiecień 2015 - GTA 5, Mortal Kombat X i Car Mechanic Simulator