PODPOWIEDZI:

TOP 10 Najlepszych Motywów Na Telefon Dla Kobiet

TOP 10 Najlepszych Motywów Na Telefon Dla Kobiet

Telefon komórkowy staje się ważnym elementem naszego życia. Ułatwia nam codzienne funkcjonowanie i nie wyobrażamy sobie już egzystowania bez niego. Powstaje coraz więcej dodatków do nich przez co w łatwy sposób można spersonalizować telefon tak, by odzwierciedlał naszą osobowość. Najłatwiejszym i najlepszym sposobem na to jest odpowiedni motyw. W naszym artykule przedstawiamy TOP 10 motywów idealnych dla kobiet.

cute dogs 

Motywy małych szczeniaków należą do tej grupy, która rozczuli każdą kobietę. Nie bez przyczyny. Pieski są słodkie, śliczne oraz u niektórych mogą wywołać instynkty opiekuńcze. Dlatego, dla wielbicielek psów oraz dla wszystkich tych kobiet, które są bardzo opiekuńcze polecamy ten motyw. 

Ten motyw pobierzesz tutaj. 

always happy

Przedstawiany motyw spodoba się wszystkim kobietom, które szczególnie dbają o estetykę i mają coś z małej dziewczynki. Motyw przedstawiający uśmiechniętą kobietę w barwach landrynkowych jest niezwykle ujmujący. Nie sposób się nie uśmiechnąć patrząc na ten motyw. 

Ten motyw pobierzesz tutaj. 

disco ball

A teraz coś dla wielbicielek dobrej zabawy bądź lat 70. Kula dyskotekowa jest symbolem zarówno szalonych lat 70 jak i niezapomnianych zabaw do białego rana. Jeśli się z tym utożsamiasz to z pewnością powinnaś ściągnąć sobie właśnie ten motyw. 

Ten motyw pobierzesz tutaj. 

flower

Większość kobiet uwielbia dostawać kwiaty, dlaczego więc samej sobie nie sprawić ich na telefon. Kwiat ma przepiękny kolor, który doda energii za każdym razem patrząc na niego. Niezwykle kobiecy i radosny motyw. 

Ten motyw pobierzesz tutaj. 

smile

Chyba tylko dzieci uśmiechają się piękniej od kobiet. Warto więc ustawić sobie motyw, który będzie jednocześnie bardzo wesoły i równocześnie przypomni nam o uśmiechu, który jest najlepszym makijażem kobiety! 

Ten motyw pobierzesz tutaj. 

świeczki

Jest udowodnione, że ogień uspokaja skołatane nerwy. Żyjemy aktualnie w czasach, które dostarczają nam wielu stresów. Dlatego jeśli żyjesz w szalonym tempie ustaw sobie motyw świeczek, który dostarczy nam odrobiny wytchnienia i urzeknie nas swoimi kolorami. 

Ten motyw pobierzesz tutaj. 

baby

Kolejnym motywem, który rozczuli i skruszy większość kobiecych serc jest dziecko. Jeśli uwielbiamy dzieci bądź marzymy o swoim ten motyw sprawdzi się idealnie na nasz telefon. 

Ten motyw pobierzesz tutaj. 

Audrey hepburn 

Co nam przychodzi na myśl myśląć o ikonie piękna? Jestem pewna, ze większości z nas przyszła na myśl Audrey Hepburn, która była nie tylko przepiękną kobietą, ale również cudownym człowiekiem i jest gwiazdą kina. Myślę, że to wystarczy, by przekonać was, że właśnie motyw z tą wyjątkową osobowością jest odpowiedni na nasz telefon. 

Ten motyw pobierzesz tutaj. 

amazing beauty5 

Bardzo fajny motyw z bardzo kobiecym symbolem. Motyl jest przedmiotem, który ucieleśnia przemianę opowiedzianą przez motyle skrzydła, które również mają na celu przejawić miłość dla świata. Ten motyw sprawdzi się na telefonie, każdej kobiety. 

Ten motyw pobierzesz tutaj. 

cats 3

Były już w naszym zestawieniu psy także nie mogło zabraknąć również kotów. Patrząc na małego kotka na naszym ekranie telefonu rozczulimy się z pewnością co przemawia za tym, że jest to motyw nie tylko dla wielbicieli małych tygrysów. 

Ten motyw pobierzesz tutaj. 

▼ Specjalnie dla Was bonus, ruchoma tapeta 3D! :D 

Galaxy Wallpaper

Zainstaluj i poczuj grawitację z nową tapetą 3D.

blog comments powered by Disqus
TOP 10 Najlepszych Motywów Na Telefon Dla Kobiet