PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

TOP 10 Najlepszych Motywów Na Telefon Dla Mężczyzn

TOP 10 Najlepszych Motywów Na Telefon Dla Mężczyzn

Z telefonem nie roztajemy się na krok. W dzisiejszych czasach jest on nie tylko urządzeniem służącym do komunikacji ale jest też znakomitym gadżetem o niezliczonych możliwościach. Odpowiedni model może świetnie odzwierciedlać nasz styl, a odpowiedni motyw będzie idealnym dopełnieniem. Dlatego przygotowaliśmy 10 motywów na telefon dla prawdziwych mężczyzn.

Gta 4

Wśród panów nie brakuje miłośników gier. Dlatego w naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć motywu świata wirtualnego. GTA4 ma niewiarygodnie wielu posiadaczy i cieszy się ogromną popularnością, dlatego właśnie motyw tej gry polecamy panom do pobrania na swój telefon.

Tu możesz pobrać motyw!gta 4

Ferrari

Większość mężczyzn marzy o sportowym samochodzie, właśnie takim jaki jest Ferrari. Dlatego zarówno dla posiadaczy jak i marzycieli o takim aucie przedstawiamy motyw, który pozwoli nam odzwierciedlić swą pasje do motoryzacji.

Tu możesz pobrać motyw!ferrari

FC Barcelona 

Przedstawiany motyw jest skierowany do fanów piłki nożnej, w szczególności dla tych co opowiadają się za hiszpańskim klubem FC Barcelona. Jako motyw główny możesz mieć bardzo ładnie prezentujący się herb klubu, który odda zamiłowanie do tej dziedziny sportu.

Tu możesz pobrać motyw dla fana Barcy

barca

Big

Piersi są atrybutem kobiecości, ale wielbicieli tej części ciała znajdziemy przede wszystkim wśród panów. Najlepszym tego dowodem jest liczba pobranych motywów i zachwyt wśród ich posiadaczy. Naukowcy udowodnili także, że patrzenie na piersi wydłuża życie mężczyzn nawet o 5 lat. ;-)

Pobierz motyw i wydłuż sobie życie!

motyw dla faceta

Chelsea

Dra równowagi w temacie piłki nożnej przedstawiamy kolejny motyw z tej dziedziny. Tym razem będzie to herb klubu piłkarskiego Chelsea. Ten motyw oprócz tego, że reprezentuje oddanie zespołowi, różni się od motywu FC Barcelony tym, że zamiast ikon w menu są zdjęcia piłkarzy. 

Tu możesz pobrać motyw dla Kibica Chelsea

chelasea

Danger

Ciężka, niebezpieczna praca kojarzy się nam z męskością, bo to właśnie mężczyźni mają podejmować nie najłatwiejszą pracę, by kobiety mogły dalej funkcjonować jako delikatne istoty. Jeśli się z tym utożsamiasz motyw pracy na budowie będzie idealny dla Ciebie.

Tu możesz pobrać motyw dla leserów

danger motyw na telefon

Zobacz TOP 10 Najlepszych Motywów Na Telefon Dla Kobiet!

Tribal tattoo 

Jeśli nie jesteś ani fanem motoryzacji, ani piłki nożnej, a po prostu zależy ci na niebanalnym męskim motywie to właśnie znalazłeś coś dla siebie. Motyw Tribal Tatto przedstawia niebieski motyw tatuażu, który bardzo dobrze nadaje się na telefon. 

Tu możesz pobrać dla prawdziwych twardzieli

motyw triball

Audi

W naszym zestawieniu było już czerwone Ferrari, także czas na równie ciekawą alternatywę dla wielbicieli motoryzacji. Motyw przedstawia elegancki model samochodu marki Audi, który zachęca nas swą piękną linią i kolorem, do znalezienia się na naszym telefonie jako tapeta główna.

Tu możesz pobrać motyw dla fanów Audi

motyw audi

Heineken

Co prawda wielbicieli piwa możemy znaleźć zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn, ale zdecydowanie więcej fanów browarka znajduje się wśród płci męskiej. Dlatego jeśli jesteś fanem piwa, to nie zastanawiaj się za długo i wyraź to na swoim telefonie. 

Tu możesz pobrać motyw dla piwoszy!

motyw dla pwioszy

Ana beatriz-baross

Prawie każdy mężczyzna nie lubi patrzeć na prawdziwe kobiece piękno. Poznajcie Ane, która z pewnością należy do wyjątkowo atrakcyjnych kobiet. Patrząc na motyw telefonu z Ann na pewno krew zacznie szybciej krążyć, a męskie oczy będą ucieszone takim widokiem.

Zainstaluj mnie!motyw dla faceta

blog comments powered by Disqus
TOP 10 Najlepszych Motywów Na Telefon Dla Mężczyzn