PODPOWIEDZI:
Zapraszamy do świata Götze & Jensen / Setti+ wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan

TOP 5 Premier Gier - Czerwiec 2015 - Batman: Arkham Knight, Heroes of the Storm i Kholat

TOP 5 Premier Gier - Czerwiec 2015 - Batman: Arkham Knight, Heroes of the Storm i Kholat

Maj szybko minął za sprawą Wiedźmina 3. Gra jest niesamowita, a do tego tak wciąga, że dopiero teraz zauważyłem, że mamy nowy miesiąc. Co za tym idzie, w czerwcu pora na kolejne nowości growe. Jesteście zainteresowani, w co warto zagrać przed wakacjami? Zapraszamy na Top Premier Czerwca!

1. Heroes of the Storm - PC - 2 Czerwca

W tym miesiącu zadebiutuje długo oczekiwana przez wielu MOBA. Teraz na rynku, będą aż trzy liczące się gry z tego gatunku. Moim zdaniem, Heroes of the Storm ma aż dwa powody, aby zdetronizować potężnego LOLa. Pierwszy z nich to fakt, że w tej grze pojawią się wszystkie postacie z produktów Blizzarda. Będzie można grać Diablem, Artasem, czy innymi znanymi bohaterami. Drugim powodem jest, że Blizzard nie robi słabych gier. Wszystkie ich produkty mają wysokie oceny i ogromną popularność, wśród graczy na całym świecie.

2. Kholat - PC - 10 Czerwca

Pierwszoosobowy horror od polskiego developera IMGN.pro. Gracz pokieruje losem alpinisty, który przeżyje prawdziwy koszmar na górze Kholat. Fabuła oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce zimą 1959 roku na Przełęczy Diatłowa. Akcja gry rozgrywa się w niezwykle mrocznym i tajemniczym lesie. Gracz będzie musiał znaleźć drogę do domu. Jest bezbronny i najlepszym rozwiązaniem jest ucieczka. Dzięki autorskiemu rozwiązaniu „fear manager”, każda rozgrywka ma być unikatowa i niepowtarzalna. Bowiem system ten dopasowuje elementy grozy do poczynań gracza. Grafikę napędzać będzie silnik Unreal Engine 4.

3. LEGO Jurassic World -PC/PS3/PS4/X360/XOne/WiiU - 12 czerwca

Jeżeli jeszcze nie wyrośliście z klocków LEGO, warto sięgnąć po najnowszą grę,  LEGO Jurassic World. Tym razem popularny producent zabawek, oferuje graczom niezwykłą podróż do Jurassic Parku. Nie zabraknie momentów, które możemy pamiętać z filmów o tym samym tytule, specyficznego poczucia humoru i masy klocków LEGO. Gra bazować będzie na podobnej zasadzie, jak inne gry z tej serii. Tytuł nie jest tylko dla dzieci, ze względu na to, że można grać w CO-Opie na podzielonym ekranie.

4. Batman: Arkham Knight - PC/PS4/XONe - 23 Czerwca

Fani Batmana pewnie nie mogę się już doczekać Arkham Knight. Po słabszej części trzeciej, apetyt graczy się zaostrzył. Dostrzegli to to także wydawcy, którzy oddali tworzenie tej części, doświadczonemu studiu RockSteady. Stworzyli oni pierwsze dwie części, które cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród graczy jak i recenzentów. Pozostaje teraz tylko poprawiać oceny, a początek wakacji, rozpocznie się wyśmienicie w towarzystwie Batman: Arkham Knight.

5. Need for Speed: No Limits - iOS/Android - 30 Czerwca

Według informacji prasowych, w tym miesiącu na platformy mobilne trafi Need for Speed No Limits. Przez pewien czas o tej serii było dość cicho. Twórcy postanowili zrobić przerwę, od corocznego wydania ścigałki, która nie cieszyła się już zainteresowaniem. Za tytuł odpowiedzialne ma być studio Firemonkeys, stworzyli oni serię Real Racing. Fabularnie tytuł ma nawiązywać do serii Underground. Nie zabraknie ulicznych wyścigów, w świetle księżyca i potyczek z policją. Jak dla mnie bomba, stęskniłem się już za tą serią i chętnie sprawdzę  Need for Speed: No Limits na smartfonie.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Premier Gier - Czerwiec 2015 - Batman: Arkham Knight, Heroes of the Storm i Kholat