PODPOWIEDZI:
Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

TOP 5 Premier Gier - Lipca 2015 - World of Tanks, F1 2015 i God of War III Remastered

TOP 5 Premier Gier - Lipca 2015 - World of Tanks, F1 2015 i God of War III Remastered

Przed nami sezon ogórkowy. Premier growych będzie jak na lekarstwo. To idealny czas, aby pograć w gry, na które wcześniej nie mieliśmy czasu. Jeżeli jednak, zamierzacie być na bieżąco, zapraszamy na Top 5 Gier Lipca!

1. World of Tanks PC/X360/XONE - 28 LIPCA

Czołgi zdominowały rynek gier komputerowych. W World of Tanks zagrać mogli wyłącznie posiadacze blaszaków. To powoli się zmienia i popularna gra o tematyce czołgów, zmierza na Xboxa One. To dość śmiałe posunięcie twórców, ze względu na zmianę mechaniki gry. Kierowanie czołgiem przy pomocy myszki i klawiatury, jest zdecydowanie wygodniejsze, niż w przypadku pada. Czas pokaże, czy te zmiany okażą się wyjść na dobre World of Tanks. Premiera już 28 lipca na konsoli Xbox One.

2. F1 2015 PC/PS4/XONE - 10 LIPCA

Kolejna odsłona popularnej serii poświęcona formule 1. Ta część ma skupić się głównie na komputerowej wersji. Ona ma się najbardziej zmienić, względem poprzednich odsłon. Twórcy Codemasters Software, już się o to zatroszczą, w końcu odpowiedzialni są za serię Colin McRae Rally czy Dirt. F1 2015 posiada wszystkie licencje na bolidy, jak i na trasy z sezonu 2015. Zagrać możemy także znanymi kierowcami formuły 1. Oprócz kampanii dla pojedynczego gracza, twórcy oferują także możliwość grania po sieci. Premiera już 10 lipca 2015.

3. God of War III Remastered PS4 - 15 LIPCA

Kratos powraca na konsolę Playstation 4. Niestety nie jest to żadna nowa część, a remaster trzeciej części z PS3. Specjalnie na dziesiątą rocznicę istnienia serii, twórcy planują wypuścić odpowiednią wersję na konsolę nowej generacji. Gracze już wiedzą czego mogą się spodziewać. Poprawionej grafiki, względem oryginału i masę godzin dobrej zabawy. Seria God of War łączy w sobie walkę z potężnymi bossami z elementami platformowymi. Premiera już 15 lipca tylko na konsoli Playstation 4.

4. Gigantic PC/XONE - 10 LIPCA

Tym razem tytuł ekskluzywny na konsolę zielonych Xbox One. Gigantic to sieciowa gra akcji oparta na modelu mikropłatności. Akcja gry rozgrywa się w świecie magii, zamieszkanym przez przeróżne potwory. Rozgrywka koncentruje się na walkach dwóch pięcioosobowych grup, kierowanych przez graczy. Zapowiada się dość ciekawie, a do tego za Gigantic, odpowiedzialni są byli pracownicy Blizzarda. Premiera już 10 lipca na konsolę Xbox One. W okolicach września ma trafić komputerowy port Gigantic.

5. Godzilla PS3/PS4 - 17 LIPCA

Słynna Godzilla powraca na konsole. To dość dziwne, że pojawiło się tak dużo filmów o tym potworze, a gier było jak na lekarstwo. Developer Natsume Inc. Postanowił przenieść opowieść filmową na konsolę PS4. Sterować rzecz jasna będziemy Godzilla, w kilku trybach rozgrywki. Najważniejszym i zarazem najciekawszym, jest niszczenie miasta. Szkoda tylko, że gra na screenach nie prezentuje się zbyt fajnie.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Premier Gier - Lipca 2015 - World of Tanks, F1 2015 i God of War III Remastered