PODPOWIEDZI:

TOP 5 Premier Gier - Sierpień 2015 - Fallout Shelter, Risen 3, Dishonored i Gears of War

TOP 5 Premier Gier - Sierpień 2015 - Fallout Shelter, Risen 3, Dishonored i Gears of War

Pozostał ostatni miesiąc wakacji. Najlepiej wykorzystać ten czas jak tylko się da, przed pójściem do szkoły. Można np. grać w najnowsze gry komputerowe i konsolowe. Jesteście ciekawi co w sierpniu będzie na was czekać? Zapraszamy na Top 5 Gier Sierpnia!

1. Symulator Kozy PS3/PS4 - 12 Sierpnia

Symulator Kozy miał być żartem autorów. Tytuł miał wyśmiewać wszystkie produkcje, które to starały się być prawdziwymi symulatorami. Jednak Goat Simulator stał się niezwykle popularny. Kto by nie chciał zagrać zwariowaną kozą? W grze musimy dokonać jak największych zniszczeń miasta. Do tego sam świat jest niezwykle tajemniczy i pełen sekretów. Zachęcam do odkrycia ich, ponieważ niektóre są niezwykle śmieszne. Premiera na konsole PS3/PS4 12 sierpnia!

2. Fallout Shelter Android - 13 Sierpnia

Na targach E3 mogliśmy zobaczyć kilku minutowy zapis z rozgrywki z najnowszego Fallouta 4. Firma jednak poszła o krok dalej, wykorzystując falę popularności gry. Wypuściła mobilną odsłonę Fallout Shelter. Początkowo tytuł pojawił się tylko na iOS, teraz będzie przygotowana konwersja na platformę Android. W Fallout Shelter wcielamy się w nadzorcę schronu. Ten jest zamieszkiwany przez przeróżne osoby. W grze budujemy nowe kwatery, sprowadzamy nowych ludzi jak i dbamy o ekonomię. Tytuł niesamowicie wciąga, a do tego bardzo przypomina mi polską produkcję This War of Mine. Premiera 13 sierpnia w Google Play!

3. Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition PS4 - 21 Sierpnia

Około rok temu Risen 3 trafił na komputery i konsole ubiegłej generacji. Teraz pojawić się ma specjalna edycja tej gry, dla posiadaczy PS4. Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition oferować ma lepszą grafikę względem PS3. Do tego wydanie jest kompletne i wyposażone we wszystkie dodatki DLC. Trzecia część Risena bardzo mi się podobała i dość długo zagrywałem się w nią na komputerze. Dlatego jeżeli lubicie RPG fantasy tego typu, dajcie szansę tej grze. Premiera 21 sierpnia na PS4!

4. Dishonored: Definitive Edition PC/PS4/XONE - 28 Sierpnia

Jeden z najgłośniejszych tytułów w roku 2012. Dishonored to jedna z najlepszych skradanek, w jakie grałem. Posiada niesamowity klimat steampunkowy, który trzeba poznać. Dishonored: Definitive Edition oprócz poprawionej grafiki, zawierać będzie wszystkie dodatki. To nie lada gratka, dla tych co nie ukończyli gry, bądź nie posiadają wszystkich DLC. Premiera na PC/PS4/XONE 28 sierpnia!

5. Gears of War: Ultimate Edition XONE - 25 Sierpnia

Microsoft przypomina sobie o swojej znakomitej, ale zapomnianej marce. Gears of War było prawdziwym hitem podczas startu konsoli Xbox 360. Każdy chciał pograć Marcusem Fenixem i siekać wrogów na drobne kawałeczki. Gears of War: Ultimate Edition ma być odświeżoną pierwszą częścią na konsole i komputery. Niestety posiadacze blaszaków będą musieli jeszcze poczekać na tą grę. W lepszej sytuacji są posiadacze konsoli, którzy otrzymają wcześniej ulepszoną grę. Premiera na XONE 25 sierpnia!

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Premier Gier - Sierpień 2015 - Fallout Shelter, Risen 3, Dishonored i Gears of War