PODPOWIEDZI:
Zapraszamy do świata Götze & Jensen / Setti+ wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan

TOP 5 Premier Gier - Wrzesień 2015 - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Mad Max

TOP 5 Premier Gier - Wrzesień 2015 - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Mad Max

Wrzesień to najmniej lubiany miesiąc przez uczniów, ponieważ rozpoczyna się nowy rok szkolny. Większość z was będzie musiała wrócić do szkolnych ławek. Na osłodę warto obejrzeć nasze zestawienie Top 5 Gier Września, jakie dla was przygotowaliśmy. W tym miesiącu pojawić się mają prawdziwe perełki. Jesteście ciekawi jakie? No to zaczynamy!

1. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - PC/PS3/PS4/X360/XONE 1 Września

Jedna z najgłośniejszych premier tego miesiąca! Fani Metal Gear Solid dość długo musieli czekać na kolejną część. Ground Zeroes można uznać za technologiczne demo. Grę można było ukończyć niezwykle szybko. Gracze na pewno oczekiwali bardziej złożonej i obszerniejszej gry. Recenzje przed premierowe The Phantom Pain są bardzo pozytywne. Jak przyjmą gracze najnowsze dzieło Kojimy? Dowiemy się w niedalekiej przyszłości!

2. Mad Max – PC/PS4/X360/PS3/XONE 1 Września

Mad Max to kolejna ciekawa propozycja dla osób, lubiące gry z otwartym światem. Uniwersum bazuje na filmach George’a Millera, te możemy znać ze srebrnego ekranu. W grze będziemy kierować Maxem, ale fabuła jest zupełnie inna, niż w przypadku filmu. Jednak nie zabraknie efektownych walk, wyścigów po bezdrożach i specyficznego klimatu. Sama gra niezwykle przypomina mi Rage, do którego tak uwielbiam wracać. Mam nadzieję, że podobnie będzie z Mad Maxem. Premiera 1 września!

3. Super Mario Maker – WiiU 11 Września

Chyba nie ma takiego gracza, który by nie słyszał o grze Mario. Ten sympatyczny hydraulik gości w elektronicznej rozrywce już bardzo długo. Co jakiś czas pojawiają się kolejne gry z tym bohaterem. Są to produkcje ponadczasowe, w które zagrywają się pokolenia graczy. Tym razem firma Nintendo przygotowała dla fanów coś naprawdę ciekawego. To gracz będzie musiał zaprojektować poziomy do gry. Edytor pozwoli nam na stworzenie plansz 2D, podobnych do tych z serii Super Mario Bros. Tak przygotowane lokacje możemy udostępnić innym graczom. Kiedy nie mamy weny twórczej, z Internetu ściągniemy sporą ilość poziomów. Na pewno nie zabraknie trudnych i wymagających leveli. Gracze będą ze sobą rywalizowali, w stworzeniu najtrudniejszego do przejścia poziomu. Premiera 11 września na konsoli WiiU.

4. Dead Effect 2 – Android/iOS 17 Września

Gracze otrzymają kontynuację Dead Effect na platformy mobilne. Ten FPS osadzony w kosmosie zyskał sobie rzeszę fanów. Gra była dość dobra i do tego darmowa, z opcjonalnym systemem płatności. Na fali popularności powstała także komputerowa wersja gry, na platformę Steam. Druga część ma być bezpośrednią kontynuacją gry. Ponownie trafimy na pokład krążownika ESS Meridian, na którym załoga przeobraziła się w hordę zombie. Jest na co czekać, jeżeli spodobała nam się pierwsza odsłona tej serii.

5. Might & Magic: Heroes VII – PC 29 Września

Pod koniec miesiąca trafić ma już siódma odsłona Heroes'ów. Fani musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ o serii, ostatnimi czasy było dość cicho. Pojawił się co prawda remaster kultowej trzeciej części na początku roku, ale gracze chcieliby zagrać w nowy tytuł. Twórcy chcą odkupić swoje winy za poprzednią szóstą część. Mają powrócić znane dla serii wizerunki miast oraz 7 podstawowych surowców. Tak jak było w trójce, pojawić się mają maszyny oblężnicze, balisty i namioty medyków. Might & Magic: Heroes VII zapowiada się naprawdę interesująco! Osoby, które zdecydowały się na pre-order, mogą testować grę w zamkniętych testach beta. Premiera 29 września na blaszaki.

W tym miesiącu ukażą się także:

  • Warhammer 40,000: Regicide - PC 8 września
  • Destiny: The Taken King - PS3/PS4/X360/XONE 15 września
  • Pro Evolution Soccer 2016 - PC/PS3/PS4/X360/XONE 17 września
  • FIFA 16 - PC/PS3/PS4/X360/XONE 24 września
  • Need for Speed: No Limits - Android/iOS 25 września
  • NBA 2K16 - PC/PS3/PS4/X360/XONE/iOS 29 września
  • Tony Hawk's Pro Skater 5 - PS3/PS4/X360/XONE 29 września
  • Battlefield Hardline: Rabunek - PC/PS3/PS4/X360/XONE 30 września

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Premier Gier - Wrzesień 2015 - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Mad Max