PODPOWIEDZI:

Jak Zainstalować iOS 9 Beta?

Jak Zainstalować iOS 9 Beta?

Najnowszy system iOS 9 został zapowiedziany. Apple szykuje kilka interesujących zmian, ale głównie oprogramowanie ma skupić się na poprawie działalności. Już teraz posiadacze iUrządzeń mogą zainstalować najnowszy iOS. Jak tego dokonać? Zapraszamy do dalszej części artykułu.

Wstęp

Zanim cokolwiek zainstalujemy, warto wiedzieć, że jest to testowa wersja iOS 9. Niektóre rzeczy mogą jeszcze nie działać, tak jak powinny. Spowodować to może znacznie więcej problemów z działaniem telefonu, niż korzyści. Dlatego wszystkie czynności wykonujecie na własną odpowiedzialność!

Polecane: Kup iPhone 6!

Kopia Zapasowa

Przed instalacją nowego systemu iOS 9, warto wykonać kopię zapasową. W tym celu podłączamy nasze iUrządzenie do komputera. Po synchronizacji danych, naciskamy na przycisk „Archiwizuj teraz”. Możemy także skorzystać z opcji iCloud, w celu wykonania kopi.

Pobieramy iOS 9

Udajemy się na stronę evad3rs.net. Wyszukujemy na niej nasz model urządzenia i ściągamy paczkę na dysk. Pobieranie może trwać dość dobre kilka minut, ze względu na sporą wagę systemu. Po tym procesie, możemy przejść do samej instalacji.

Polecane: 8 Rzeczy, Które Powinieneś Wiedzieć O Nowych iPhone’ach

Instalacja

Ponownie podłączamy telefon do komputera. Uruchamiamy program iTunes i z wciśnięty klawiszem Shift, naciskamy na przycisk „Sprawdź aktualizację”. W nowo otwartym oknie wybieramy wcześniej pobrany plik z Internetu. Teraz cierpliwie musimy poczekać na zakończenie instalacji systemu iOS 9.

To wszystko! Jeżeli odważyłeś się na instalację testowego oprogramowania iOS 9, to prosimy o podzielenie się tą informacją w komentarzu.

blog comments powered by Disqus
Jak Zainstalować iOS 9 Beta?