PODPOWIEDZI:

5 Najlepszych Darmowych Programów do Czyszczenia Systemu Windows

5 Najlepszych Darmowych Programów do Czyszczenia Systemu Windows

Twój komputer jest pełny nie potrzebnych plików lub pojawiają się niechciane reklamy? Sprawdź 5 programów które zwolnią trochę miejsca na twoim dysku.

1. System Ninja

Program System Ninja jest mało popularny, lecz warty aby go pobrać i przetestować. Jest to całkowicie bezpłatny program oraz bardzo łatwy w obsłudze. Program oferuje usuwanie zbędnych danych które zaśmiecają nasz komputer, ale to nie wszystko. Do dyspozycji mamy także dodatkowe narzędzia pozwalające zarządzać aplikacjami uruchamianymi wraz z Windowsem i zaplanowanymi zadaniami oraz procesami.

2. Ccleaner

Jeden z najpopularniejszych darmowych programów na rynku do oczyszczania systemu. Program pozwala na wyczyszczenie dysku twardego jak i rejestru z niepotrzebnych i spowalniających komputer danych. Program posiada również możliwość zarządzaniem programami przy starcie systemu windows z możliwością ich usunięcia.

3. Adwcleaner

Niechciane reklamy w twojej przeglądarce ? Nie wiesz skąd się one pojawiły, a nie wiesz jak usunąć. Teraz to już nie problem! Dzięki programowi AdwCleaner usuniesz pojawiające się niechciane reklamy a także zbędne paski narzędzi. AdwCleaner jest bardzo łatwy w obsłudze oraz praktycznie nie obciąża naszego komputera.

4. ComboFix

ComboFix jest darmowym oprogramowaniem który tworzy szczegółowe loga systemu oraz usuwa z komputera wszelakiego rodzaju szkodliwe oprogramowania. Oprogramowanie jest bez interfejsu graficznego, ale czy to jest najważniejsze? Nie, liczy się skuteczność, którą ten program posiada. Efekt zostanie po zakończeniu pracy zapisany w pliku tekstowym.

5. Malwarebytes Anti-Malware

Typowy program Anty-wirusowy? No właśnie nie do końca. Malwarebytes Anti-Malware jest bardziej zaawansowanym programem mającym możliwość usunięcia wirusów, robaków, trojanów, a także potencjalnie niechciane aplikacje (tzw. PUP). Do dyspozycji mamy kilka typów skanowania, w tym skanowanie szybkie i obszarów wyznaczonych przez użytkownika.

blog comments powered by Disqus
5 Najlepszych Darmowych Programów do Czyszczenia Systemu Windows