PODPOWIEDZI:

Jak Usunąć Powiadomienie O Aktualizacji Windows 10?

Szybki spis treści:
Jak Usunąć Powiadomienie O Aktualizacji Windows 10?

Windows 10 już na dobre zadomowił się na dyskach twardych. Osoby, które chciały przejść na nowy system Microsoftu, już na pewno to zrobiły. Spora część użytkowników postanowiła pozostać przy sprawdzonych wersjach Windows 7 czy 8.1. Mimo wszystko nadal są zachęcani do przesiadki na dziesiątkę. Może to denerwować sporą cześć użytkowników, a do tego aplikacja dość często się crashuje. Jak sobie z tym poradzić? Zapraszamy do oglądania!

Krok 1

Pierwszym krokiem będzie dostanie się do Panelu Sterowania. Tam musimy wybrać ikonkę Programy i funkcję. Następnie po prawej stronie naciskamy na: Wyświetl zainstalowane aktualizacje. Na liście wyszukujemy poprawki oznaczonej: KB3035583. Możemy sobie pomóc posługując się wyszukiwarką eksploratora Windows. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak odinstalowanie aktualizacji. Gotowe, na potwierdzenie zmian możemy dodatkowo zresetować komputer.

Krok 2

To jednak nie koniec. Poprawka powróci przy kolejnej aktualizacji systemu. Będziemy musieli ją ukryć, aby przez przypadek system Windows jej nie pobrał i zainstalował automatycznie. W tym celu udajemy się do Windows Update. Sprawdzamy czy są dostępne nowe aktualizacje. Następnie naciskamy na KB3035583 i wybieramy opcję: „Ukryj aktualizację”. Zalecamy także wybrać opcję w ustawieniach, aby system Windows nie pobierał automatycznie nowych łatek.

blog comments powered by Disqus
Jak Usunąć Powiadomienie O Aktualizacji Windows 10?