PODPOWIEDZI:

Jaką Wybrać Słuchawkę Bluetooth do Telefonu?

Jaką Wybrać Słuchawkę Bluetooth do Telefonu?

Wybór słuchawki bluetooth wcale nie jest taki łatwy. Pomocny w takim zakupie może się jednak okazać poniższy poradnik wraz z prezentacją bardzo dobrego modelu Jabra Eclipse. Sprawdźcie to!

Czas pracy

Najważniejszą cechą przy wyborze słuchawki bluetooth jest jej czas pracy bez ładowania. W przypadku Jabra Eclipse sama słuchawka wytrzymuje 3 godziny, a w połączeniu ze stacją ładującą, która dołączona jest do opakowania, ten czas wydłuża się do 10 godzin.

Wygoda

Trzeba przyznać, że Jabra Eclipse to jedna z najwygodniejszych słuchawek, jakie można dostać na rynku. Komfort korzystania znacznie różni się od tradycyjnych urządzeń, które mają plastikową, twardą wkładkę. W przypadku testowego produktu mamy do czynienia z gumowymi wkładkami, które są niezwykle przyjemne w użytkowaniu. Warto też wspomnieć, że sama słuchawka jest niezwykle lekka, waży zaledwie 5,5g.

Jabra Eclipse

Dopasowanie - wymienne gumki

Producent zadbał o dopasowanie słuchawki do różnych użytkowników, w zestawie znajdziemy zestaw wymiennych gumek.

Jakość - standard bluetooth i NFC

Sprawdź czy Twoja potencjalna słuchawka obsługuje NFC – wtedy samo parowanie telefonu z odbiornikiem będzie nie zwykle proste. Standard Bluetooth 4.1 zapewni najwyższą jakość rozmów,  a jak zapewnia Jabra, w przypadku Eclipse, sprawi to również, iż będziemy mogli oddalić się od smartfona nawet o 30 metrów i nadal idealnie słyszeć rozmówcę – świetna opcja dla osób, które lubią się poruszać w trakcie rozmowy.

Jabra Eclipse

Sterowanie

W przypadku Jabra Eclipse, w przeciwieństwie do tradycyjnych słuchawek Bluetooth, nie mamy do czynienia z żadnymi przyciskami. W tym przypadku zastosowano intuicyjny panel dotykowy, dzięki któremu korzystanie z urządzenia jest wybitnie proste. Co więcej Jabra Eclipse wspiera asystentów głosowych Google Now oraz Siri – o takiej kompatybilności należy się przed zakupem upewnić.

Appka producenta

Jabra ma też dość ciekawe, wręcz unikalne na rynku rozwiązanie – aplikacje Assist, która pozwala kontrolować ustawienia i stan słuchawki z poziomu telefonu. W tym miejscu możemy także aktualizować jej oprogramowanie.

blog comments powered by Disqus
Jaką Wybrać Słuchawkę Bluetooth do Telefonu?