PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Jaką Wybrać Słuchawkę Bluetooth do Telefonu?

Jaką Wybrać Słuchawkę Bluetooth do Telefonu?

Wybór słuchawki bluetooth wcale nie jest taki łatwy. Pomocny w takim zakupie może się jednak okazać poniższy poradnik wraz z prezentacją bardzo dobrego modelu Jabra Eclipse. Sprawdźcie to!

Czas pracy

Najważniejszą cechą przy wyborze słuchawki bluetooth jest jej czas pracy bez ładowania. W przypadku Jabra Eclipse sama słuchawka wytrzymuje 3 godziny, a w połączeniu ze stacją ładującą, która dołączona jest do opakowania, ten czas wydłuża się do 10 godzin.


Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź

Wygoda

Trzeba przyznać, że Jabra Eclipse to jedna z najwygodniejszych słuchawek, jakie można dostać na rynku. Komfort korzystania znacznie różni się od tradycyjnych urządzeń, które mają plastikową, twardą wkładkę. W przypadku testowego produktu mamy do czynienia z gumowymi wkładkami, które są niezwykle przyjemne w użytkowaniu. Warto też wspomnieć, że sama słuchawka jest niezwykle lekka, waży zaledwie 5,5g.

Jabra Eclipse

Dopasowanie - wymienne gumki

Producent zadbał o dopasowanie słuchawki do różnych użytkowników, w zestawie znajdziemy zestaw wymiennych gumek.

Jakość - standard bluetooth i NFC

Sprawdź czy Twoja potencjalna słuchawka obsługuje NFC – wtedy samo parowanie telefonu z odbiornikiem będzie nie zwykle proste. Standard Bluetooth 4.1 zapewni najwyższą jakość rozmów,  a jak zapewnia Jabra, w przypadku Eclipse, sprawi to również, iż będziemy mogli oddalić się od smartfona nawet o 30 metrów i nadal idealnie słyszeć rozmówcę – świetna opcja dla osób, które lubią się poruszać w trakcie rozmowy.

Jabra Eclipse

Sterowanie

W przypadku Jabra Eclipse, w przeciwieństwie do tradycyjnych słuchawek Bluetooth, nie mamy do czynienia z żadnymi przyciskami. W tym przypadku zastosowano intuicyjny panel dotykowy, dzięki któremu korzystanie z urządzenia jest wybitnie proste. Co więcej Jabra Eclipse wspiera asystentów głosowych Google Now oraz Siri – o takiej kompatybilności należy się przed zakupem upewnić.

>>> Poznaj Najciekawsze Modele Słuchawek!

Appka producenta

Jabra ma też dość ciekawe, wręcz unikalne na rynku rozwiązanie – aplikacje Assist, która pozwala kontrolować ustawienia i stan słuchawki z poziomu telefonu. W tym miejscu możemy także aktualizować jej oprogramowanie.

Jakie słuchawki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu słuchawek z 1/11. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które słuchawki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Master & Dynamic MH40 Master & Dynamic MH40Best of the best!
2Bowers & Wilkins P7 Wireless Bowers & Wilkins P7 Wireless Sprawdź sam
3Audio-Technica ATH-MSR7NC Audio-Technica ATH-MSR7NC Ten ma niezłą cenę!
4Audio-Technica ATH-A990Z Audio-Technica ATH-A990Z Polecany model
5Audeze Sine Audeze Sine Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Słuchawek Dla Wymagających - Ranking + TEST

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Jaką Wybrać Słuchawkę Bluetooth do Telefonu?
Autor: Łukasz