PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Gdzie Wygrywać Skiny CS:GO? TOP 7 Stron ze Skinami

Gdzie Wygrywać Skiny CS:GO? TOP 7 Stron ze Skinami

CS:GO to niezwykle popularna gra. Są jednak osoby, które interesują się bardziej handlem czy wygrywaniem skinów, niż samą rozgrywką. Jeżeli macie ochotę na odrobinę ryzyka, to zajrzyjcie poniżej. Przygotowaliśmy dla Was najlepsze strony, gdzie wygrywać można ciekawe skiny do broni z CS:GO.

AKTUALIZACJA - Pod naciskiem Valve większość z poniższych stron została usunięta lub zmieniło formę działania. Najnowsze informacje na ten temat, a także sposoby na darmowe skiny znajdziesz w TYM ARTYKULE!

Darmowe skiny - Czy to możliwe?

Zacznijmy od tego, że nawet handel skinami CS:GO jest pewnym ryzykiem, bo sama społeczność CS-a skupia w sobie mnóstwo scammerów (osób, które oszukują inne). Wielu niedoświadczonych miłośników skinów z CS-a nabiera się także na wszechobecne hasła z darmowymi skinami, czy z bardzo opłacalnymi wymianami.

dragon lore csgo

Przechodząc jednak do sedna - czy uzyskanie jakiegoś darmowego skina poza samą grą i dropami po meczach, jest w ogóle możliwe? Owszem! Przykładem jest pierwsza strona, która znalazła się w naszym zestawieniu miejsc, w których można wygrywać wartościowe skiny.

CSGOPOLYGON.COM

Bardzo popularną ruletką jest csgopolygon.com. Zasady są proste - obstawiamy czerwień, czerń lub zieleń (x14). Jeżeli wchcecie pierwsze coinsy na grę, wpiszcie w zakładce Free Coins kod VIDEOTESTY

kod na darmowe coinsy

Plusem csgopolygon jest również to, że rzadko są tu jakieś większe lagi, a skiny wypłaca się szybko. Strona jest absolutnie legalna i wypłacalna. W zakładce withdraw zawsze znajdziemy sporo atrakcyjnych skinów.

CSGOFAST.COM

Zaletą csgofast.com jest z pewnością nasz rodzimy język. Codziennie można dostawać również 10 darmowych coinsów. Grać możemy na jackpocie czy ruletce, a do wypłaty jest sporo ciekawych skinów.

csgofast

CSGOHOUSE (CSGO-Case.com)

Aktualizacja - csgohouse przekształciło się w csgo-case.com

Ciekawie wygląda także strona csgohouse.com. Mamy tu rzut monetą, obstawianie meczów, jackpoty, ruletkę, blackjacka, zdrapki, a nawet specjalne skrzynki do otwierania, w których znajdują się losowe skiny z marketu. Jeśli chcecie aż 150 darmowych tokenów, to w tym polu wpiszcie kod VIDEOTESTY

csgo case - nowe csgohouse

Niestety na starcie nie dostajemy praktycznie nic, więc musimy jakiś skin zdeponować (jego wartość musi przekraczać 0,50 dolara). Przy takiej liczbie gier i możliwości, może się to jednak opłacić.

Farmskins.com

Farmskins.com to oryginalna stronka, na której... otwieramy skrzynki! Szansa na wypadnięcie czegoś wartościowego jest jednak całkiem spora. Poszczególne skrzynki różnią się ceną i oferowanymi skinami. Niewątpliwie warto tam spróbować swojego szczęścia. Chcecie coś na start? W prawym górnym rogu, po wybraniu add funds, wpiszcie w zakładce Promo Code - videotesty

Trzeba wspomnieć każdemu, że w zakładce Daily Bonus raz dziennie możemy za darmo otworzyć skrzynkę!

Darmowe otwieranie skrzynek ze skinami

Society.gg

Society.gg działa w polskiej wersji i oferuje przede wszystkim rozgrywkę Bust, w której mnożymy wpłacony kapitał i musimy wycofać się przed Bustem, który go zeruje. Rozgrywka mocno wciąga i daje całkiem duże szanse na powiększenie swojego bilansu. Darmowe banany uzyskacie logując się z tego linku.

popularna rozgrywka bust na jednej ze stron gamblingowych

CSGOBIG.COM

Strona csgobig.com to prawdziwy raj dla fanów "skinowego hazardu". Mamy tu bowiem kilka wariantów gry. Po wpłaceniu określonej liczby skinów, możemy sprawdzić swoje szczęście na tradycyjnym jackpocie czy loterii typu raffle.

raffle

Mnie jednak najbardziej zaciekawiły zakładki coinflip i rock, paper, scissors. Rywalizujemy w nich z innymi graczami, o mniej więcej taką samą sumę (wyliczaną z wartości rynkowej postawionych skinów).

Coinflip to rzut monetą, szczęście lub pech w prostej rozgrywce. Kamień, papier, nożyczki to już nasza intuicja. Gra się tam do dwóch wygranych rund. Jeżeli więc macie niepotrzebne skiny i chcecie podwoić ich wartość innymi, to csgobig będzie ciekawym miejscem do zrobienia tego.

CSGODICEGAME.COM

W tym momencie warto jedną rzecz sobie powiedzieć - strony stworzone pod hazard skinami są po to, by na nas zarabiać. Jest to sprawa oczywista. Czasem rywalizujemy jednak z innymi graczami, a nie z samą stroną (np. rzut monetą na csgobig). Wtedy moim zdaniem szanse na profit są większe.

Z drugiej strony, powstają serwisy, które w wręcz bezczelny sposób grabią nas ze skinów, coinsów, punktów itp. Jedną z nich jest csgodicegame.com.

dice game

Szanse na wygraną są tu zazwyczaj 50/50, ale tylko teoretycznie. Granie systemem progresji i tak się nie uda na dłuższą metę - zdarzyło mi się ponad 10 razy pod rząd przegrać. Po co więc polecam taką stronę? Powodem jest to, że umieszczając w naszym nicku człon CSGODiceGame.com i logując się, otrzymujemy codziennie 3 coinsy. Wypłaty są już od 16 coinsów, a dokładając do tego "bezpieczną" grę na niewielki plus, można po kilku dniach coś wypłacić, i to bez inwestowania własnych skinów.

Drakewing.com

Po polsku działa również Drakewing.com, w której znajdziemy ruletkę, jackpota i sporo więcej, a to wszystko w ciekawej formie. W polu Kod Promocyjny wpiszcie 508861, by cieszyć się damowymi coinsami na start.

oryginalna ruletka ze skinami cs:go

Csgowheel.com

Csgowheel.com to oczywiście popularna ruletka, ale także rozgrywka typu Crash/Bust. Strona wygląda dość interesująco i daje niezłe szanse na wygrywanie wartościowych skinów. Bonus na start? Jest oczywiście taka opcja. W tej zakładce wklepcie kod VIDEOTESTY

ruletka cs:go i explode game o coinsy

Cała gromada innych stron

Wymieniona siódemka to tylko wierzchołek góry lodowej. Znaleźć można bowiem dziesiątki innych stron, na których zaryzykować możemy swoje skiny. Samych jakcpotów jest przecież multum. Czytany przez Was artykuł będę się jednak starał na bieżąco aktualizować, więc zaglądajcie tu regularnie ;)

> Sprawdź dwa złożone przez nas PeCety do CS:GO:

- Budżetowy

- Wydajny

Graj z głową!

Trzeba też pamiętać, że każda tego typu "zabawa" to w zasadzie hazard. Minusem tego typu stron jest to, że właściwie każdy może z nich skorzystać - również osoby niepełnoletnie. Grajcie więc rozważnie i w żadnym wypadku nie traktujcie tego, jako sposób na życie.

Dla potwierdzenia tych słów zobaczcie jackpot, który przekroczył aż 100k dolców i reakcję pewnego popularnego streamera, który w tym jackpocie przegrał:

Są też oczywiście odwrotne przypadki - zobaczcie reakcję KubiKa ;)

Jakie gry pc są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu gier pc z 6/2016. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które gry pc warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1OVERWATCH ORIGINS EDITION OVERWATCH ORIGINS EDITIONBest of the best!
2Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon Sprawdź sam
3WIEDŹMIN 3: DZIKI GON - KREW I WINO WIEDŹMIN 3: DZIKI GON - KREW I WINO Ten ma niezłą cenę!
4WIEDŹMIN 3: DZIKI GON - SERCA Z KAMIENIA (EDYCJA LIMITOWANA) WIEDŹMIN 3: DZIKI GON - SERCA Z KAMIENIA (EDYCJA LIMITOWANA) Polecany model
5GRAND THEFT AUTO V (GRA PC) GRAND THEFT AUTO V (GRA PC) Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOPowe Gry PC na Rynku - Ranking Hitów, w Które Musisz Zagrać!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Gdzie Wygrywać Skiny CS:GO? TOP 7 Stron ze Skinami
Autor: Łukasz