PODPOWIEDZI:

Golarka Braun 3080s Wet&Dry, Czyli Uniwersalna Maszynka do Golenia w Każdych Warunkach

Golarka Braun 3080s Wet&Dry, Czyli Uniwersalna Maszynka do Golenia w Każdych Warunkach

Braun 3080s Wet&Dry; jest jednym z najnowszych produktów niemieckiego potentata. Zdecydowanie różni się od pozostałych golarek dostępnych na rynku. Dzieje się tak ponieważ firma z Kronberg postawiła na funkcjonalność w każdych warunkach oraz bardzo estetyczny wygląd.

Pierwszą rzeczą, która potwierdza moje słowa, jest odniesienie do samej nazwy modelu „Wet&Dry;”. Dzięki zastosowaniu nowych technologii, wzięcie pod uwagę opinii wszystkich użytkowników stworzono model, który możemy używać zarówno kiedy nasz zarost jest suchy – nie zmoczyliśmy go wodą lub nie potraktowaliśmy go innymi środkami nawilżającymi, oraz wtedy gdy np. bierzemy kąpiel. Nie musimy bać się o zalanie golarki, ponieważ jest całkowicie wodoodporna. Możemy używać ją dosłownie w każdych warunkach.

Poznaj Cenę Omawianej Golarki >>

Dodatkowo producent wyposażył ją w akumulator, który pozwala nam na ciągłe golenie się nawet przez 45 minut. Czas jaki musimy poświęcić na pełne naładowanie to tylko 60 minut. W wielu golarkach z wbudowaną baterią możemy spotkać się ze spadkiem mocy, czyli nagle zaczyna wyrywać nam włoski bądź wcale nie są ścinane. Braun wyszedł temu problemowi naprzeciw i wyposażył swój produkt w dozownik mocy, który utrzymuje ją na tym samym poziomie – zależnie od użycia. Oczywiście w pewnym momencie spadek mocy następuje, ale wtedy pojawia nam się komunikat na czytelnej kontrolce LCD umiejscowionej na rączce.

Mały ekran nie tylko pokazuje nam poziom naładowania baterii, ale także wskaźnik stanu higieny i blokady podróżnej – nie ma obaw, że w torbie maszynka włączy się i rozładuje.

Jak w każdym nowszym modelu, w tym i także znajduje się trymer służący co stylizacji zarostu. Samo jego użytkowanie jest bardzo łatwe, ponieważ jest mniejszych rozmiarów niż standardowe, co ułatwia nam manewrowanie nim i zmniejsza margines błędu podczas wyrównywania.

Firma z Kronberg bardzo postarała się przy projektowaniu oraz dobieraniu podzespołów wewnątrz s3080. To co charakteryzuje każdą golarkę i oczywiście także tą jest jej głośność pracy. Podczas pracy na akumulatorze jest relatywnie cicha, więc śmiało możemy podczas golenia rozmawiać bądź jak kto lubi śpiewać. Nie będzie zagłuszać naszego głosu oraz naszych rozmówców. Dodatkowo po goleniu możemy śmiało czyścić ją pod bieżącą wodą.

Mała, bardzo dokładna, cicha w użyciu, funkcjonalna i oczywiście przenośna, te przymiotniki idealnie opisują model s3080 Wet&Dry.; Może zatem nawet pojawić się w zestawieniach najlepszych golarek.

Możemy używać jej w każdych warunkach, nie musimy bać się o zalanie jej i oczywiście podczas pracy na akumulatorze, to ona zadba o komfort golenia. Śmiało mogę polecić każdemu mężczyźnie ten model, ponieważ zmienił mój pogląd na golarki akumulatorowe. Niestety w przeszłości zakupiłem model innej firmy, który całkowicie mnie zawiódł. Bateria krótko trzymała i często szarpała moją brodę, co było bardzo niekomfortowe. Nawet wtedy, kiedy była podłączona do zasilania nie goliła tak jak zwykłe maszynki z zasilaczem. W tym przypadku jest inaczej. Cały czas pracuje tak samo. Ba „na kablu” działa troszkę lepiej – co tak naprawdę jest trudno zauważalne.

blog comments powered by Disqus
Golarka Braun 3080s Wet&Dry, Czyli Uniwersalna Maszynka do Golenia w Każdych Warunkach