PODPOWIEDZI:

TOP 5 Gier Mobilnych na EURO 2016!

TOP 5 Gier Mobilnych na EURO 2016!

EURO 2016 nadchodzi wielkimi krokami. By jeszcze bardziej poczuć atmosferę tego piłkarskiego święta, przygotowaliśmy dla Was TOP 5 gier mobilnych dla prawdziwych fanów futbolu. Musicie to zobaczyć!

Score! World Goals (First Touch Games)

Jedną z najciekawszych propozycji jest zdecydowanie tytuł Score! World Goals (First Touch Games). Wspomniana gra polega na odtwarzaniu najładniejszych bramek strzelanych na świecie w krajowych ligach czy spotkaniach międzynarodowych. Aż w 50-ciu krajach jest to niesamowicie popularna gra mobilna.

New Star Soccer (New Star Games)

New Star Soccer (New Star Games) można nazwać piłkarskim kombajnem. Dlaczego? Jest to bowiem zręcznościówka, piłkarski menadżer, na nawet w pewnym stopniu RPG! Gra potrafi wciągnąć na długie godziny, gdyż momentami przenosi nas z piłkarskiego świata np. do... kasyna albo randki z dziewczyną naszego wirtualnego grajka. Plusem jest także grafika.

Top Eleven Be a Soccer Manager (Nordeus)

Marzyliście kiedyś o roli trenera/menadżera? Jeśli tak, to tytuł Top Eleven Be a Soccer Manager (Nordeus) zdobędzie Wasze serca. Wcielamy się w nim w ambitnego menadżera, którego zadaniem jest poprowadzenie fikcyjnej drużyny do jak najbardziej spektakularnych sukcesów. Musimy więc zadbać o odpowiednią taktykę, treningi czy o kondycję naszych piłkarzy.

TOP 5 Najbardziej Wciągających Gier Mobilnych

Soccer Stars (Miniclip.com)

Prosta, intuicyjna i równie wciągająca gra to Soccer Stars (Miniclip.com), gdzie gramy w piłkę nożna za pomocą kapsli. Rywalizować możemy z graczami z całego świata.

Niesamowity smartfon Samsung Galaxy S7 Edge!

Big Win Soccer (Hothead Games)

Na ostatniej pozycji umieszczamy Big Win Soccer (Hothead Games). Gra jest emocjonująca i wymagająca. Łączy w sobie elementy zręcznościówki, sima, a nawet karcianki. Nie ma tu może zaawansowanej grafiki, ale jest ogromna grywalność!

A czy Wy graliście już w którąś z tych gier? Może macie jeszcze jakieś ciekawe tytuły, które rozgrzewają przed EURO 2016?

Więcej newsów i recenzji gier mobilnych znajdziecie w serwisie https://www.gry-na-fony.pl

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Gier Mobilnych na EURO 2016!