PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

TOP 5 Gier Mobilnych na EURO 2016!

TOP 5 Gier Mobilnych na EURO 2016!

EURO 2016 nadchodzi wielkimi krokami. By jeszcze bardziej poczuć atmosferę tego piłkarskiego święta, przygotowaliśmy dla Was TOP 5 gier mobilnych dla prawdziwych fanów futbolu. Musicie to zobaczyć!

Score! World Goals (First Touch Games)

Jedną z najciekawszych propozycji jest zdecydowanie tytuł Score! World Goals (First Touch Games). Wspomniana gra polega na odtwarzaniu najładniejszych bramek strzelanych na świecie w krajowych ligach czy spotkaniach międzynarodowych. Aż w 50-ciu krajach jest to niesamowicie popularna gra mobilna.


Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?

New Star Soccer (New Star Games)

New Star Soccer (New Star Games) można nazwać piłkarskim kombajnem. Dlaczego? Jest to bowiem zręcznościówka, piłkarski menadżer, na nawet w pewnym stopniu RPG! Gra potrafi wciągnąć na długie godziny, gdyż momentami przenosi nas z piłkarskiego świata np. do... kasyna albo randki z dziewczyną naszego wirtualnego grajka. Plusem jest także grafika.

Wybieramy Najlepszy Telewizor do Oglądania Sportu

Top Eleven Be a Soccer Manager (Nordeus)

Marzyliście kiedyś o roli trenera/menadżera? Jeśli tak, to tytuł Top Eleven Be a Soccer Manager (Nordeus) zdobędzie Wasze serca. Wcielamy się w nim w ambitnego menadżera, którego zadaniem jest poprowadzenie fikcyjnej drużyny do jak najbardziej spektakularnych sukcesów. Musimy więc zadbać o odpowiednią taktykę, treningi czy o kondycję naszych piłkarzy.

TOP 5 Najbardziej Wciągających Gier Mobilnych

Soccer Stars (Miniclip.com)

Prosta, intuicyjna i równie wciągająca gra to Soccer Stars (Miniclip.com), gdzie gramy w piłkę nożna za pomocą kapsli. Rywalizować możemy z graczami z całego świata.

Niesamowity smartfon Samsung Galaxy S7 Edge!

Big Win Soccer (Hothead Games)

Na ostatniej pozycji umieszczamy Big Win Soccer (Hothead Games). Gra jest emocjonująca i wymagająca. Łączy w sobie elementy zręcznościówki, sima, a nawet karcianki. Nie ma tu może zaawansowanej grafiki, ale jest ogromna grywalność!

A czy Wy graliście już w którąś z tych gier? Może macie jeszcze jakieś ciekawe tytuły, które rozgrzewają przed EURO 2016?

Więcej newsów i recenzji gier mobilnych znajdziecie w serwisie https://www.gry-na-fony.pl

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Gier Mobilnych na EURO 2016!
Autor: Łukasz