PODPOWIEDZI:

SteelSeries Rival 700 - Wrażenia po Miesiącu Testowania Myszki Przez KubiK-a

Szybki spis treści:
SteelSeries Rival 700 - Wrażenia po Miesiącu Testowania Myszki Przez KubiK-a

Nowe sprzęty dla graczy pojawiają się niemal każdego dnia. Obok tej myszy nie mogliśmy jednak przejść obojętnie. SteelSeries Rival 700 to następca doskonałej Rival 300. KubiK wziął gryzonia na celownik i spędził z nim aż miesiąc. Testował oczywiście na Counter Strike'u: GO. Jak mysz wypadła w testach?

SteelSeries Rival 700 to naprawdę dobry gryzoń, ale tego można się było spodziewać po następcy Rival 300. W odróżnieniu od poprzednika mysz została wyposażona w wyświetlacz OLED. Mogą na nim pojawiać się statystyki, informacje o wybranym profilu, menedżer ustawień, jak również własne logo lub animacje. To bardzo ciekawy patent.

Nowością w myszce Rival 700 jest także system drgań, które powiadomią gracza o wydarzeniach na w czasie gry. Teraz na własnej skórze poczujemy na przykład jak nasz bohater dostaje obrażenia. Jednocześnie producent zapewnia, że wibracje nie wpłyną negatywnie na celność i czucie myszy.

Poza tymi nowościami, SteelSeries Rival 700 to prosta w obsłudze myszka o bardzo dobrych parametrach. Mamy sensor optyczny z zerową akceleracją sprzętową, czasem reakcji na poziomie 1 ms, prędkością 300 cali na sekundę i przyspieszeniu 50 G. Maksymalna rozdzielczość z kolei to 16 000 DPI.

W połączeniu z ergonomicznym kształtem, miękką w dotyku obudową oraz siedmioma przyciskami, które mogą być dowolnie zaprogramowane i dwoma kablami w zestawie (w tym jednym oplecionym materiałem), otrzymujemy myszkę wręcz idealną dla graczy. Nie tylko tych lubujących się w na Counter Strike'u: GO.

Ocena Kubika

Ocena

Ranking myszek dla graczy

Specyfikacja SteelSeries Rival 700:

Sensor: optyczny, PixArt PMW3360

Rozdzielczość pracy: 100 – 16 000 DPI

Prędkość: 300 IPS

Przyspieszenie: 50 G

Czas reakcji: 1 ms (1000 Hz)

Akceleracja sprzętowa: nie

Konstrukcja: dla praworęcznych (palm / claw / fingertrip grip)

Liczba przycisków: 7 (7 programowalnych)

Żywotność przełączników: 30 mln kliknięć

Transmisja: przewodowa, USB

Wymiary i waga: 124,85 x 68,46 x 41,97 mm / 159 g

blog comments powered by Disqus
SteelSeries Rival 700 - Wrażenia po Miesiącu Testowania Myszki Przez KubiK-a