PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Lipiec 2016 – Inside, Titan Quest, Carmageddon: Max Damage, Furi, Fallout 4

Najlepsze Premiery Gier Lipiec 2016 – Inside, Titan Quest, Carmageddon: Max Damage, Furi, Fallout 4

Dla wielu z graczy rozpoczęły się wakacje! Oznacza to, że więcej czasu będzie można poświęcić grom komputerowym. Powrócić do starszych gier, które nie udało nam się ukończyć. Zawsze można rzucić okiem na premiery lipca, kiedy jesteśmy na bieżąco. Gorąco zapraszam, do dalszej części artykułu.

1. Inside – PC/XONE 7 Lipca

Firma Playdead odpowiedzialna za świetne Limbo, powraca z nowym tytułem. Gra Inside niezwykle przypomina debiut studia. Produkcja jest mroczna, tajemnicza oraz ponownie zagramy małym chłopczykiem. Inside to gra platformowo-zręcznościowa z drobnymi elementami logicznymi. Na szczęście elementy te, nie będą aż tak wymagające jak w grze Limbo. Premiera już 7 lipca na PC!

2. Titan Quest – Android 7 Lipca

Titan Quest to ciekawa gra z gatunku hack&slash;. Niezwykle przypomina Diablo tylko, że akcja rozgrywa się w starożytności. W momencie rozpoczęcia kampanii ludzkość od jakiegoś czasu nie jest w stanie komunikować się z bogami, a co gorsza, na krainę śmiertelników inwazję przypuściły różnorodne potwory. Gracz wciela się w bohatera, którego zadaniem jest przywrócenie porządku na świecie. Warto dać szansę tej produkcji, szczególnie jak nie graliśmy w nią na komputerze. Premiera 7 lipca na Androida!

3. Carmageddon: Max Damage – PC/PS4/XONE 8 Lipca

Chcielibyście zagrać w zwariowane wyścigi? Carmageddon: Max Damage będzie najlepszą propozycją! Za grę odpowiedzialne jest studio Stainless Games, które w przeszłości stworzyło poprzednie odsłony Carmageddona. W grze bierzemy udział w morderczych wyścigach, w których walczymy o życie. W skrócie, rozgrywka nie będzie odbiegać od tego, do czego przyzwyczaili twórcy swoich największych fanów. Zapowiada się niesamowicie ciekawie. Premiera na PC/PS4/XONE 8 lipca!

4. Furi – PC/PS4 5 Lipca

Furi to opracowana z myślą o pecetach gra akcji francuskiego zespołu The Game Bakers Jej kampania ma postać ciągu pojedynków z bossami, z których każdy posiada unikalny styl walki, osobowość i wygląd. Rozgrywkę wzbogacają sekcje eksploracyjne. Premiera na PC/PS4 5 lipca!

5. Fallout 4: Vault-Tec – PC/PS4/XONE 26 Lipca

Kolejny dodatek do gry Fallout 4. Vault-Tec oferować ma nowe konstrukcje i zarządzanie schronem. Dodano także nowe opcje do budowania oraz maszyny. Osoby chcące zarządzać własną kryptą 111 mogą się poczuć jak ryba w wodzie. To głównie dla nich jest kierowany ten dodatek, ponieważ gracze nie doświadczą nowego wątku fabularnego. Premiera na PC/PS4/XONE 26 lipca!

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Lipiec 2016 – Inside, Titan Quest, Carmageddon: Max Damage, Furi, Fallout 4