PODPOWIEDZI:

Canyon Stealth Series – dyskretna technologia

Canyon Stealth Series – dyskretna technologia

Canyon, marka designerskich produktów związanych z branżą IT, urządzeń peryferyjnych do komputerów, prezentuje nową linię produktów – Stealth Series, utrzymaną w kolorystyce czerni i głębokiego grafitu, która subtelnie wkomponowuje się w każde otoczenie.

Stealth Series prezentuje całkiem nowe oblicze Canyona. Marka znana z żywego i kolorowego designu, postanowiła zaskoczyć klientów i zaproponować im linię odznaczającą się stylową surowością, która subtelnie dopasowuje się do otoczenia. Nowa seria Canyona to dobra oferta dla tych, którzy przedkładają klasykę nad designerskie eksperymenty. Utrzymane w kolorystyce czerni i głębokiego grafitu produkty, doskonale wkomponują się w każde wnętrze i dyskretnie, nie rzucając się w oczy, służą pomocą. Stealth Series wygląda profesjonalnie i takie też jest technologiczne wnętrze akcesoriów z tej serii. Dobrej jakości, niezawodne produkty, dostosowane są funkcjonalnie do wymagań i potrzeb użytkowników.

Stealth Series słuchawki

Stealth Series myszka

W nowej linii marki można znaleźć wszystkie niezbędne gadżety komputerowe i audio wideo: słuchawki, głośniki czy poręczne myszki. W zależności od preferencji, użytkownicy mają do wyboru niewielkie „pchełki” lub wygodne nauszne słuchawki. Canyon udostępnił także trzy alternatywne modele myszek, wśród których można znaleźć modele bezprzewodowe, jak i te podłączane do komputera za pomocą kabelka. Stealth Series oferuje również akcesoria ochronne na notebooki – specjalny plecak, 2 torby oraz etui Notebook Sleeve. Nowa linia Canyon to szereg praktycznych akcesoriów, prezentujących wyjątkowo dyskretny wygląd, przeznaczona dla tych wszystkich, którzy cenią bardziej stonowany design.

Stealth Series plecak

Stealth Series tornister

blog comments powered by Disqus
Canyon Stealth Series – dyskretna technologia