PODPOWIEDZI:

[KONKURS] Na testera MOTOROLA RAZR

[KONKURS] Na testera MOTOROLA RAZR

Motorola Mobility ogłasza nabór testerów „brzytwy”. Spróbuj, a może właśnie Tobie przypadnie ten zaszczyt! Wszystkich zainteresowanych bliższym poznaniem smartfona Motorola RAZR™ – zachęcamy do udziału w „ostrych jak brzytwa” testach.

Każda osoba, chcąca powalczyć o miano testera RAZR™ powinna zapoznać się z regulaminem konkursu oraz przesłać za pośrednictwem aplikacji konkursowej na profilu Motorola Polska na Facebooku swoje zgłoszenie. Czas nadsyłania zgłoszeń do Etapu Kwalifikacyjnego mija już w najbliższą niedzielę – 5 lutego.

konkurs

Konkurs składa się z dwóch etapów: Kwalifikacyjnego oraz Etapu Testów. Z Etapu Kwalifikacyjnego Komisja Konkursowa wyłoni trzech testerów-recenzentów, którym powierzy na 14 dni swoje „skarby”. Wytypowane osoby będą zobligowane do publikacji recenzji ze swoich testów. Najlepsza z nich, wyłoniona przez Komisję konkursową otrzyma na własność Motorolę RAZR™ wraz z akcesoriami. Organizator konkursu nie zapomniał także o pozostałych uczestnikach. Dodatkowe nagrody trafią w ręce najbardziej aktywnych osób śledzących poczynania recenzentów na profilu Motorola Polska.

www.facebook.com/motorolapolska

blog comments powered by Disqus
[KONKURS] Na testera MOTOROLA RAZR