PODPOWIEDZI:

Philips wprowadza nową serię bezprzewodowych głośników Fidelio obsługujących technologię AirPlay

Philips wprowadza nową serię bezprzewodowych głośników Fidelio obsługujących technologię AirPlay

Nowa seria bezprzewodowych głośników Fidelio jest dowodem na nieustające zaangażowanie firmy Philips w zapewnianie autentycznych doznań dźwiękowych. Oznacza również, że Philips zauważa zmienność i specyficzność potrzeb swoich klientów.

Dzięki wykorzystaniu technologii AirPlay® firmy Apple bezprzewodowe głośniki Philips Fidelio gwarantują zarówno wspaniały dźwięk, jak i łatwy dostęp do całej Twojej zawartości biblioteki iTunes. Możesz bez problemów przesyłać strumieniowo muzykę między swoim komputerem Mac, PC, urządzeniem iPhone, iPad lub iPod touch poprzez domową sieć Wi-Fi do bezprzewodowego głośnika Fidelio. Technologia AirPlay* pozwala odtwarzać muzykę jednocześnie na każdym głośniku, w każdym pomieszczeniu. Jeśli chcesz zmienić odtwarzane nagranie, możesz po prostu skorzystać z pilota, którego wygląd dopasowano do wzornictwa i wykończenia głośnika.

W skład nowej serii wchodzą:

Cechujący się imponującym wyglądem Fidelio SoundRing z technologią AirPlay (DS3880W) nie tylko wyróżnia się w Twoim domu, lecz także emituje naturalny i przestrzenny dźwięk, który równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniu. Technologia Philips SoundRing, zaprojektowana w taki sposób, by całkowicie wypełnić Twój pokój dźwiękiem wspaniałej jakości, obejmuje centralny głośnik basowy i cztery wysokiej klasy przetworniki – dwa typu front-firing oraz dwa typu side-firing.

Głośnik Fidelio, zaprojektowany tak, aby pod każdym kątem prezentował się świetnie, będzie pasował do każdej przestrzeni i nowoczesnego stylu życia. Ponadto został on wyposażony w akumulator i ładowarkę, co pozwala cieszyć się muzyką w dowolnym miejscu nawet do pięciu godzin.

d

Rekomendowana cena detaliczna modelu Fidelio SoundRing (DS3880W) wynosi 1569 PLN

Równie stylowy model Fidelio SoundRing z technologią AirPlay (DS3800W) odtwarza muzykę z tą samą precyzją. Dzięki starannie opracowanej technologii SoundCurve doświadczysz wspaniałego, krystalicznie czystego dźwięku, zaś precyzyjnie dostrojone tuby basowe dostarczą głębokich, mięsistych tonów niskich. Ten model nie posiada natomiast funkcji akumulatora.

v

Rekomendowana cena detaliczna modelu Fidelio SoundRing (DS3800W) wynosi 1269 PLN

W marcu 2011 roku firma Philips wprowadziła obsługujące technologię AirPlay głośniki ze stacją dokującą Fidelio SoundSphere (DS9800W). Źródło zdumiewającej jakości dźwięku emitowanego przez głośnik ze stacją dokującą Philips Fidelio SoundSphere tkwi w jego konstrukcji. Krzywizna osobnych kolumn wyposażonych w niespotykane głośniki wysokotonowe, które znajdują się nad obudową sprawia, że Philips Fidelio SoundSphere rozprowadza dźwięk we wszystkich kierunkach, by zapewnić jego większą naturalność przy jednoczesnym ograniczeniu zakłóceń.

d

Rekomendowana cena detaliczna modelu Fidelio SoundSphere (DS9800W) wynosi 3699 PLN
blog comments powered by Disqus
Philips wprowadza nową serię bezprzewodowych głośników Fidelio obsługujących technologię AirPlay