PODPOWIEDZI:

10-calowy tablet z procesorem czterordzeniowym MediaPad 10 FHD od HUAWEI

10-calowy tablet  z procesorem czterordzeniowym MediaPad 10 FHD od HUAWEI

HUAWEI, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), zaprezentował na Mobile World Congress 2012 pierwszy na świecie 10-calowy tablet z procesorem czterordzeniowym. HUAWEI MediaPad 10 FHD to superszybki multimedialny tablet, wyposażony w czterordzeniowy procesor HUAWEI 1.5GHz, system operacyjny Google Android 4.0 i 10-calowy ekran IPS HD o wysokiej rozdzielczości.

„Większość klientów wykorzystuje tablety do rozrywki, np. gier, multimediów, przeglądania stron www i czytania e-booków” – mówi Richard Yu, prezes HUAWEI Device. „Stworzyliśmy HUAWEI MediaPad 10 FHD, wyjątkowy tablet, który wyróżnia się pod względem szybkości, mocy, komfortu przeglądania sieci, jakości obrazu i dźwięku. Wszystkie cechy zamknęliśmy w kompaktowej i poręcznej obudowie.”

HUAWEI MediaPad 10 FHD to najszybszy obecnie tablet czterordzeniowy, którego sercem jest stworzony przez HUAWEI procesor K3 z zegarem 1.5GHz – najmniejszy czterordzeniowy procesor dostępny na rynku. Wydajny procesor, który wspiera także układ graficzny urządzenia, zapewnia szybką pracę i wysoką wydajność grafiki 3D, dzięki czemu tablet idealne nadaje się do oglądania filmów HD lub rozbudowanych gier z grafiką trójwymiarową. HUAWEI MediaPad 10 FHD ma także możliwość łączenia się z szybkimi sieciami bezprzewodowymi o prędkości do 84 Mbps (HSPA+ 21/42/84Mbps), obsługując jednocześnie szereg standardów sieciowych, m.in. LTE.

MediaPad 10 FHD od HUAWEI

Z tabletem HUAWEI MediaPad 10 FHD przed użytkownikami otwiera się zupełnie nowy wymiar multimediów i doznań. Zastosowany w urządzeniu ekran dotykowy z matrycą IPS cechuje się najwyższą wśród obecnie dostępnych tabletów rozdzielczością HD 1920x1200 i pełną obsługą funkcją multi-touch. Gwarantuje to wyraźny, krystaliczny i pełen barw obraz, zapewniając użytkownikom najwyższej jakości wrażenia wizualne.

HUAWEI MediaPad 10 FHD korzysta z technologii Dolby Surround, świetnie sprawdzającej się podczas grania, oglądania filmów HD i słuchania muzyki. Tablet wyposażono w 8-megapikselową tylną kamerę z funkcją auto-focus i przedni aparat o rozdzielczości 1.3 megapikseli. Aby ułatwić nagrywanie i przechowywanie zdjęć i filmów, MediaPad 10 FHD wyposażony jest w 2GB pamięci RAM.

HUAWEI MediaPad 10 FHD jest odzwierciedleniem głównej myśli projektantów HUAWEI: łączy intuicyjność i łatwość użytkowania z elegancką stylistyką. Jednolita obudowa urządzenia wykonana jest z najmodniejszych obecnie stopów aluminium, dzięki czemu tablet ma efektowny, minimalistyczny i jasny wygląd. Urządzenie ma 8.8mm grubości i waży zaledwie 598g.

HUAWEI MediaPad 10 FHD to przedstawiciel czwartej generacji tabletów HUAWEI, po modelach IDEOS S7, IDEOS S7 Slim oraz MediaPad. Premiera HUAWEI MediaPad 10 FHD na świecie planowana jest w drugim kwartale 2012 roku.

blog comments powered by Disqus
10-calowy tablet z procesorem czterordzeniowym MediaPad 10 FHD od HUAWEI