PODPOWIEDZI:

Firma Zebra Technologies oferuje nową serię drukarek

Firma Zebra Technologies oferuje nową serię drukarek

Firma Zebra Technologies Corporation, znany globalny lider technologii zapewniających podgląd w czasie rzeczywistym operacji biznesowych, ogłosiła dzisiaj wprowadzenie do sprzedaży serii drukarek ZT200, nowej rodziny urządzeń przeznaczonych do zastosowań w przemyśle i usługach. Ta nowa seria oferuje zaawansowane opcje integracji drukarek oraz możliwość pełnego zarządzania urządzeniami.

„Seria ZT200 firmy Zebra podkreśla nasze zaangażowanie na rzecz spełniania nieustannie zmieniających się potrzeb naszych klientów przez zapewnianie rozwiązań, które zwiększają wydajność i stymulują skuteczność. Poczynając od projektu, a kończąc na funkcjach, te najnowsze propozycje rozwiązują problemy naszych klientów, a jednocześnie zapewniają im niezawodną platformę, którą można unowocześnić w warunkach roboczych” – powiedział Richard Hughes-Rowlands, menedżer produktu na obszar Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w firmie Zebra Technologies. „Jesteśmy niezwykle zadowoleni, oferując tę serię drukarek przemysłowych, ponieważ są one szybkie, łatwe w użytkowaniu i zgodne z wieloma środowiskami, w tym również z tymi, w których pracują istniejące drukarki i systemy”.

Biurkowe drukarki ZT200 pozwalają firmom zwiększyć wydajność w różnych branżach. Niektóre spośród konkretnych zastosowań to:

Produkcja – śledzenie procesów roboczych, zarządzanie zapasami

Transport i logistyka – zlecanie odbioru i pakowania, wysyłka i odbiór, znakowanie zgodności

Handel – logistyka w magazynach oraz zastosowanie na zapleczu

Służba zdrowia – znakowanie próbek i leków

zebra

„To dobry moment dla drukarek kodów paskowych oraz innych technologii AIDC (Automatic Identification and Data Capture – Automatyczna Identyfikacja i Przechwytywanie Danych), ponieważ zaczynają się nimi interesować nowi odbiorcy. ZT200 odpowiada na potrzeby rynkowe małych i średnich przedsiębiorstw, które liczą, że technologie te zapewnią im wzrost wydajności biznesowej” – powiedział Richard Hughes-Rowlands. „Jesteśmy podekscytowani, dostarczając ten produkt klientom na całym świecie za pośrednictwem naszych strategicznych sojuszy oraz wiodących w branży partnerów sprzedaży pośredniej”.

Nowa rodzina drukarek dostosowana jest do istniejących przedsięwzięć prowadzonych przez klientów, jest wytrzymała i może pracować w trudnym środowisku. Co więcej, seria ZT200 pomaga ograniczać koszty użytkowania i wydłużać czas pracy, ponieważ podłączenie do sieci jest bardzo proste, a konserwacja odbywa się bez użycia narzędzi; jednocześnie intuicyjny interfejs użytkownika skraca czas wymagany do zapoznania się z produktem. Drukarki ZT200 odpowiadają także na potrzeby klientów przez swoją konstrukcję. Małe wymiary pozwalają umieścić je na zatłoczonej przestrzeni roboczej, a podwójnie składane drzwiczki umożliwiają zmianę nośnika, gdy drukarka pracuje na małej powierzchni.

„Nasze testy ZT200 wypadły pozytywnie. Szczególnie odpowiada nam rozmiar nowej drukarki, który pozwala na ograniczenie przestrzeni potrzebnej do wymiany materiałów eksploatacyjnych” – powiedział Madhav Rao, dyrektor kreatywny Lulu Group, jednej z największych sieci handlowych w rejonie Zatoki Perskiej.

blog comments powered by Disqus
Firma Zebra Technologies oferuje nową serię drukarek