PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Słuchawki Sony z nowej serii MDR-XB - prawdziwy, głęboki bas

Słuchawki Sony z nowej serii MDR-XB - prawdziwy, głęboki bas

Technologia Advanced Vibe Structure: wyjście naprzeciw współczesnym trendom w muzyce i zapewnienie odpowiedniego poziomu basu przy słuchaniu szerokiego wachlarza gatunków muzycznych.

Zaprojektowane z myślą o pięknym brzmieniu basu

Ten, kto kocha muzykę i czerpie przyjemność z jej słuchania, zapewne ceni także głęboki, wyrazisty, pulsujący bas — nie tylko słyszalny, ale wręcz odczuwalny.

Teraz miłośnicy muzyki mogą sięgnąć po słuchawki MDR-XB — zaprojektowane z myślą o miękkiej, dźwięcznej reprodukcji niskich częstotliwości przy słuchaniu najróżniejszych rodzajów muzyki.

Skonstruowane dla zapewnienia bardziej dynamicznego dźwięku

Tajemnica brzmienia słuchawek z serii MDR-XB tkwi w innowacyjnej technologii Advanced Vibe Structure, której zadaniem jest zapewnienie mocnych, dokładnych dźwięków basowych zarówno przy słuchaniu najnowszych nagrań, jak i starszych gatunków muzycznych.

Sony MDR-XB800

Działanie technologii Advanced Vibe Structure polega na aktywnym optymalizowaniu właściwości akustycznych przestrzeni wewnątrz nausznika słuchawki w celu zapewnienia maksymalnie żywego basu. Wprowadzenie tej innowacji pozwoliło na stworzenie serii słuchawek wytwarzających czysty, mocny i dynamiczny bas przy słuchaniu każdego gatunku muzyki.

Stworzone do słuchania z fasonem

Aby pozwolić na pełne delektowanie się muzyką, słuchawki muszą spełniać trzy warunki: wygodnie leżeć, dobrze brzmieć i świetnie wyglądać. Taki też cel postawili sobie projektanci nowych słuchawek MDR-XB, a następnie dostosowali ich konstrukcję i wzornictwo do dzisiejszego stylu życia.

W porównaniu ze swoimi poprzedniczkami, nowe słuchawki MDR-XB są smuklejsze, lżejsze i bardziej atrakcyjne. Dzięki przegubowemu mechanizmowi można je złożyć, co ułatwia przenoszenie i przechowywanie. Słuchawki MDR-XB łączą wygodę, jakość i elegancję — bez względu na to, czy wybieramy się z nimi do klubu, czy używamy ich w pociągu lub relaksując się na kanapie.

blog comments powered by Disqus
Słuchawki Sony z nowej serii MDR-XB - prawdziwy, głęboki bas