PODPOWIEDZI:

Dobre brzmienie w dwóch odsłonach

Dobre brzmienie w dwóch odsłonach

A4Tech, producent sprzętu do użytku domowego i biurowego oraz akcesoriów komputerowych dla graczy, prezentuje dwa nowe zestawy głośnikowe 2.1 – EVO S600 i EVO S500. Oba modele wyróżniają się nowoczesnym designem, wysoką jakością odtwarzanego dźwięku i atrakcyjną ceną. Są idealnym uzupełnieniem każdego domowego centrum rozrywki.

A4Tech EVO S600

Zestaw A4Tech EVO S600 tworzą drewniany subwoofer z wyświetlaczem i panelem sterującym oraz dwie dwudrożne kolumienki, zapewniające czyste brzmienie w zakresie wysokich i średnich tonów. Czytnik kart microSD i port USB pozwalają na odtwarzanie ulubionej muzyki bezpośrednio z kart pamięci lub zewnętrznych pamięci masowych z interfejsem USB. Całość zestawu uzupełnia pilot, pozwalający na proste i wygodne sterowanie parametrami odtwarzanej muzyki.

a4

Zestawy głośnikowe A4Tech EVO S600 są dostępne w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 239 zł brutto.

A4Tech EVO S500

Zestaw głośnikowy A4Tech EVO S500 został stworzony z myślą o użytkownikach ceniących wysoką jakość dźwięku i klasyczny design w atrakcyjnej cenie. Znajdzie zastosowanie w każdym domu. Sprawdzi się podczas odtwarzania muzyki, oglądania filmów czy grania na komputerze. Doskonałe rozwiązanie dla amatorów głośnego brzmienia z mniej zasobnymi portfelami.

a

Zestawy głośnikowe A4Tech EVO S500 są dostępne w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 179 zł brutto.
blog comments powered by Disqus
Dobre brzmienie w dwóch odsłonach