PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki telewizor do 5000 zł |TOP 5|

myPhone 1070 chiaro – telefon dla każdego

myPhone 1070 chiaro – telefon dla każdego

Firma myPhone, polski producent telefonów komórkowych, wprowadza kolejne urządzenie z serii myPhone Simple Life. Model myPhone 1070 chiaro to sprzęt o nierozbudowanej funkcjonalności, nowoczesnym designie i przede wszystkim przyjazny dla użytkownika.

Model myPhone 1070 chiaro to nowy produkt w ofercie myPhone, który wzbogaca linię myPhone Simple Life, czyli urządzeń przyjaznych użytkownikowi. Seria ta przeznaczona jest dla wszystkich, którzy oczekują od telefonu przede wszystkim intuicyjnej obsługi.

Elegancka obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, duże klawisze z wyraźnym opisem oraz czytelny wyświetlacz sprawiają, że telefon jest atrakcyjny nie tylko dla seniorów. Model ten z pewnością będzie zauważony przez użytkowników ceniących sobie funkcjonalność. Menu jest proste, intuicyjne, a co najważniejsze, wyświetlane z użyciem dużej, czytelnej czcionki.

Telefon obsługuje funkcję SOS, umożliwiającą wezwanie pomocy w sytuacji awaryjnej. Po jej uaktywnieniu włączony zostaje głośny sygnał alarmowy. Następnie na pięć zdefiniowanych wcześniej numerów zostaje wysłana alarmowa wiadomość SMS, a potem nawiązywane są połączenia kolejno z każdym ze zdefiniowanych numerów.

myPhone 1070 chiaro

Jak przystało na model z serii Simple Life, myPhone 1070 chiaro umożliwia szybkie wybieranie do 10 numerów telefonu. Radio FM, latarka, alarm z możliwością ustawienia pięciu dowolnych terminów oraz zewnętrzna blokada klawiatury są w tym modelu łatwo dostępne. Komórka ma baterię o pojemności 1150 mAh, która pozwala na działanie urządzenia w trybie czuwania do 14 dni oraz do 5 godzin rozmów.

Sugerowana cena detaliczna telefonu myPhone 1070 chiaro wynosi 329 złotych. Urządzenie objęte jest 36-miesięczną gwarancją producenta (w tym 24 miesiące w systemie door-to-door).

blog comments powered by Disqus
myPhone 1070 chiaro – telefon dla każdego