PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki tani router do 100 zł? |TOP 5|

Router Canyon CNP-WF514N3

Router Canyon CNP-WF514N3

Canyon, marka designerskich produktów związanych z branżą IT, urządzeń peryferyjnych do komputerów, prezentuje bezprzewodowy router CNP-WF514N3 – praktyczne urządzenie, zapewniające jednoczesny dostęp do bezprzewodowego Internetu dla kilku urządzeń, takich jak notebooki, komputery stacjonarne czy tablety.

Liczba urządzeń korzystających z Internetu ciągle rośnie, dlatego rośnie też zapotrzebowanie na efektywną dystrybucję dostępu do sieci. Oprócz tradycyjnych stacjonarnych komputerów czy mobilnych notebooków, coraz więcej osób posiada tablety, czytniki e-booków czy smartfony, wykorzystujące połączenie internetowe.

Aby cieszyć się nim bez ograniczeń, czy to w warunkach domowych, czy w biurze, warto zaopatrzyć się w router. Model CNP-WF514N3 marki Canoyn zapewnia efektywną dystrybucję lokalnego Internetu między kilka urządzeń jednocześnie. Co więcej router posiada funkcję switcha wyposażonego w 4 porty, do których można bezpośrednio podłączyć dodatkowe urządzenia. Dzięki temu CNP-WF514N3 z powodzeniem obsługuje sprzęt stacjonarny, jak i przenośny, który przeznaczony jest do współpracy z siecią bezprzewodową.

Router posiada funkcję serwera DHCP, w związku z czym jest wygodny i prosty w instalacji. DHCP zapewnia uzyskanie od serwera danych konfiguracyjnych, takich jak adres IP hosta czy adres IP bramy sieciowej. Ponadto wyposażony jest w opcję Wi-Fi Protected Setup (WPS), która pozwala w łatwy sposób założyć bezpieczne połączenie internetowe. Dzięki temu dostęp do sieci jest zabezpieczony przed nieuprawnionymi próbami podłączenia. CNP-WF514N3 prezentuje dyskretny czarny design i subtelnie wtapia się w każde otoczenie, a jego poręczne rozmiary umożliwiają ustawienie w dowolnym miejscu.

Cena: 172 zł

blog comments powered by Disqus
Router Canyon CNP-WF514N3