PODPOWIEDZI:

E-Sport Znów W Polskiej Telewizji!

E-Sport Znów W Polskiej Telewizji!

Transmitowanie e-sportu w telewizji staje się coraz popularniejsze. Polsat poinformował bowiem, że będzie transmitował finał turnieju DreamHack w Counter-Strike: Global Offensive. To znakomita informacja dla fanów tej gry, którzy chcą zobaczyć zmagania najlepszych na świecie graczy.

Warto zaznaczyć, że e-sport w polskiej telewizji jest od niedawna i wciąż się rozwija. Sukcesem okazała się transmisja z finału Mistrzostw Świata w League of Legends. Zajął się nią Polsat, który do transmitowania e-sportu przeznacza kanał Polsat Viasat Explore.

E-Sport W Polskiej Telewizji - Czy Nadchodzi Przełom?

Wspomniana stacja telewizyjna chce iść za ciosem i 29 listopada transmitować finał turnieju DreamHack Counter-Strike: Global Offensive.

dreamhack

Warto dodać, że turniej odbywa się w Szwecji, a dokładniej w Jönköping. Zakwalifikowało się do niego 16 drużyn, w tym dwie polskie - Virtus.Pro oraz ESC Gaming.

E-sport ponownie zawita więc na kanał Polsat Viasat Explore. Transmisja rozpocznie się od godziny 20.30. Oby w przyszłości było coraz więcej tego typu transmisji.

blog comments powered by Disqus
E-Sport Znów W Polskiej Telewizji!