PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie czytniki e-booków do 400 zł | TOP 3 |

Czytnik Prestigio PER3484B dla zaczytanych

Czytnik Prestigio PER3484B dla zaczytanych

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, przedstawia nowy czytnik PER3484B – z dużym 8-calowym wyświetlaczem i całą gamą praktycznych funkcji.

Nowy czytnik Prestigio poza standardowymi funkcjami służącymi do przeglądania dokumentów czy e-booków, posiada także dodatkowe funkcje multimedialne, takie jak możliwość odtwarzania muzyki czy materiałów wideo i to w wielu popularnych formatach m.in. MP3, AAC, WMA, AVI czy MP4. Atutem modelu PER3484B jest proporcjonalnie duży, kolorowy wyświetlacz. Przy rozmiarze urządzenia 208mm x 164mm x 11mm, przekątna ekranu wynosi 8 cali, dzięki czemu jest on przejrzysty i zapewnia komfort podczas czytania czy przeglądania zdjęć.

Urządzenie jest nawigowane za pomocą dotykowego ekranu, wyposażonego dodatkowo w G-sensor, który dostosowuje jego pozycję do położenia całego czytnika. Dla osób z pasją gromadzących pliki i dane, którzy wykorzystają już pamięć urządzania o pojemności 4GB, istnieje możliwość zainstalowania dodatkowej karty pamięci do 16GB. Model PER3484B jest połączeniem funkcjonalności oraz poręczności, co ma zasadnicze znaczenie w przypadku sprzętu mobilnego. Urządzenie prezentuje bardzo klasyczny design, z lekko zaokrągloną, czarną obudową.

Cena: 370 zł

blog comments powered by Disqus
Czytnik Prestigio PER3484B dla zaczytanych