PODPOWIEDZI:

Mobilna płyta indukcyjna „O’table” oraz kuchenka z funkcją SmartSense

Mobilna płyta indukcyjna „O’table” oraz kuchenka z funkcją SmartSense

Samsung zaprezentował kolejne nowoczesne i inteligentne urządzenia kuchenne: przenośną płytę indukcyjną „O’table” oraz konwekcyjną kuchenkę mikrofalową, która dzięki funkcji SmartSense automatycznie wykrywa i proponuje optymalny tryb i czas gotowania. Produkty zapewniają większą efektywność i wygodę, a ponadto łatwo je wkomponować w nowe czy też w istniejące już aranżacje kuchenne.

Indukcyjna płyta grzejna „O’table” – mobilne gotowanie

„O’table” firmy Samsung to przenośna płyta indukcyjna, która pozwala na przygotowywanie posiłków w dowolnym miejscu. To pierwsze mobilne rozwiązanie produkowane w tak intrygujących kolorach jak błękit Capri, rubinowa czerwień, miętowa zieleń, stylowa czerń czy kremowa biel. Szkło ceramiczne, z którego wykonana jest płyta, występuje w różnych barwach i jest także odporne na wstrząsy i zarysowania oraz utrzymuje ciepło w kontrolowanej strefie gotowania. Płytę wyposażono w intuicyjny interfejs z unikatowym kołem dotykowym. Przesuwając palcem po jego obwodzie możemy regulować temperaturę gotowania.

Przenośna płyta indukcyjna, zwycięzca nagrody iF Design Awards 2012, cechuje się elegancką, zwartą konstrukcją, która ułatwia jej przenoszenie. Wykorzystano w niej wiele nowoczesnych rozwiązań takich jak: wykrywanie garnka ze wskaźnikiem świetlnym czy zaawansowany system zabezpieczający z funkcją ochrony przed wykipieniem. Zadbano też o bezpieczeństwo użytkowników - płytę „O’table” można wyłączyć awaryjnie, wyposażona jest ona także we wskaźnik ciepła resztkowego czy zabezpieczenie przed ingerencją dzieci. Urządzenie oferuje wysoką moc (2200 W) i aż 15 poziomów grzania.

Konwekcyjna kuchenka mikrofalowa – inteligentne czujniki i 40 litrów pojemności

Konwekcyjna kuchenka mikrofalowa firmy Samsung posiada pojemność 45 litrów. Jest przeznaczona do ustawienia na blacie, a jedną z jej największych zalet są inteligentne funkcje, takie jak na przykład SmartSense z czujnikiem wilgotności. Technologia ta pozwala na równomierne gotowanie potraw poprzez automatyczne wykrywanie i regulowanie wilgotności powierzchni dania. Gwarantuje to optymalny tryb i czas gotowania potrawy. Dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w osiem programów gotowania Sensor Auto.

Ceramiczna, kwadratowa taca, w którą wyposażono kuchenkę, nadaje się doskonale do pieczenia większych porcji mięsa i warzyw, zwłaszcza w trybie konwekcyjnym. Talerz Crusty Plate, w połączeniu z funkcją grillowania, zapewnia chrupką skórkę każdej pieczonej potrawie — od pizzy do croissantów i quiche’y.

Wnętrze kuchenki pokryto emalią ceramiczną — materiałem ponad siedmiokrotnie bardziej odpornym na zarysowania i rdzę. Samsung jest jedynym producentem, który używa emalii ceramicznej, tradycyjnie stosowanej w piekarnikach, we wszystkich swoich kuchenkach mikrofalowych. Emalia ceramiczna jest higieniczna i łatwa w utrzymaniu, a wykorzystanie pary pozwala skrócić do minimum czas przeznaczony na czyszczenie po przygotowaniu potraw. Antybakteryjne działanie emaili zostało przetestowane i uzyskało certyfikat Instytutu Hohenstein w Niemczech.

Stylowy design wykorzystujący stal nierdzewną i szkło znakomicie uzupełnia kuchenne wnętrze.

Konwekcyjna kuchenka mikrofalowa będzie dostępna w całej Europie od sierpnia 2012 r.

blog comments powered by Disqus
Mobilna płyta indukcyjna „O’table” oraz kuchenka z funkcją SmartSense