PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie wkrętarki do 200 zł

PENTAX-WG2 - Nagroda TIPA 2012

PENTAX-WG2 - Nagroda TIPA 2012

PENTAX RICOH IMAGING COMPANY, LTD. ma przyjemność ogłosić, że PENTAX Optio WG-2 wprowadzony na rynek w marcu 2012 roku, został wybrany w kategorii „Najbardziej odporny aparat wśród kompaktów i otrzymał nagrodę TIPA 2012.Wyboru dokonano głównie z powodu wyjątkowej, niezwykle wysokiej jakość obrazu, jak również za jego niezawodność i doskonałą wygodę obsługi w trudnych warunkach pogodowych.

TIPA jest niezależną organizacji non-profit zrzeszającą głównie redaktorów oraz redaktorów technicznych z wiodących magazynów z 14 krajów głównie w Europie. Aparaty umożliwiają wykonywanie zdjęć do głębokości 12 m przez 2 godziny (ekwiwalent IPX8 lub JIS Class 8). Wytrzymują również upadek z 1.5 m wysokości oraz nacisk 100 kg. Zastosowane zabezpieczenia chronią aparat przed kurzem i pyłem oraz umożliwiają pracę w zakresie temperatur od -10° C do 45° C. Możemy być pewni że aparaty sprawdzą się tam, gdzie inne uległyby zniszczeniu.

PENTAX WG2 TIPA award v2

Dzięki wyposażeniu w 16-megową matrycę CMOS typu „back-illuminated” oraz wydajny procesor obrazowy, Optio WG-2 i Optio WG-2 GPS znajdą idealne zastosowanie podczas zdjęć wykorzystujących dużą czułość ISO - na przykład podczas fotografowania w nocy lub w słabo oświetlanych halach sportowych. W porównaniu do poprzednich modeli oba aparaty zapewniają znaczną poprawę jakości zdjęć wykonanych na wyższych czułościach. Aparaty oferują także nagrywanie filmów Full HD (1920 x 1080 pikseli), wysokiej rozdzielczości wyświetlacz LCD zapewniający bezproblemowe przeglądanie zrobionych zdjęć, nawet w jasnym słońcu, oraz możliwość podwodnej fotografii do głębokości 12 metrów.

blog comments powered by Disqus
PENTAX-WG2 - Nagroda TIPA 2012
Autor: Łukasz