PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaka ręczna pilarka tarczowa?

Uniwersalny uchwyt samochodowy GT – różne tablety, jeden uchwyt

Uniwersalny uchwyt samochodowy GT – różne tablety, jeden uchwyt

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology oraz EGO, prezentuje uniwersalny uchwyt samochodowy, który można dopasować do dowolnego modelu tabletu.

Tablety przebojem podbijają rynek, a ich niewątpliwą zaletą są niewielkie rozmiary i mobilność. Urządzenia te towarzyszą swoim właścicielom niemalże wszędzie, często także podczas podróży samochodem. Dla wygody pasażerów i kierowców powstają różne uchwyty do tabletów, w tym – odznaczający się dużą solidnością – uchwyt marki Global Technology, który przeznaczony jest do montowania na zagłówkach. Akcesorium wykonane jest z wysokiej jakości materiału, a jego części ściśle do siebie przylegają. Dzięki temu delikatny tablet jest dobrze chroniony w czasie transportu przed wstrząsami oraz uszkodzeniami. Co więcej urządzanie jest stabilnie ułożone w jednej pozycji, co pozwala na łatwą nawigację podczas przeglądania stron internetowych czy wygodne wyświetlanie filmów w czasie jazdy.

Niewątpliwie jest to dobra wiadomość dla pasażerów, którzy mogą się rozerwać w drodze korzystając z licznych multimedialnych funkcji tabletu. Ponadto uchwyt GT jest uniwersalny i w zależności od potrzeb można go dopasować do rozmiarów dowolnego modelu. Tablety często się zmieniają wraz z modą czy wprowadzanymi nowinkami technicznymi, na co nie pozostają obojętni konsumenci, kupując coraz to nowsze egzemplarze. Użytkownicy zmieniają tablety, jednak solidny uchwyt od Global Technology może służyć niezmiennie przez lata, elastycznie dopasowując się do wszystkich nowych nabytków.

Sugerowana cena: 103 zł

blog comments powered by Disqus
Uniwersalny uchwyt samochodowy GT – różne tablety, jeden uchwyt