PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki laptop dla gracza w 2019?

Lżejsze Beats Audio czyli premiera nowych Ultrabooków i Sleekbooków HP

Lżejsze Beats Audio czyli premiera nowych Ultrabooków i Sleekbooków HP

HP wprowadziło na rynek gamę płaskich i lekkich ultrabooków i sleekbooków oraz nowy stylowy notebook HP Pavilion. Rozwiązania te dostarczają najwyższą jakość w zakresie rozrywki w połączeniu z imponującym wzornictwem oraz dźwiękiem w technologii Beats Audio.

Nowe produkty w „lekkiej” kolekcji HP obejmują:

• Ultrabook HP Spectre o wyjątkowej mobilności i jakości wykonania. Zapewnia on doskonałe parametry pracy, niezwykłe wzornictwo i świetną wydajność.

• Sleekbooki HP ENVY łączą styl z nieprzeciętną wydajnością, oferując doskonałe środowisko rozrywki na dużym ekranie. Są to modele z matrycami o przekątnej odpowiednio 35,6 cm (14 cali) oraz 39,6 cm (15,6 cala).

• Notebook HP Pavilion m6 z ekranem HD zamknięty w eleganckiej i srebrno matowej obudowie oferuje idealną równowagę pomiędzy mobilnością, wydajnością i rozrywką.

HP Spectre to urządzenie zbudowane z najlepszej jakości materiałów, zamknięte w obudowie skonstruowanej w całości z metalu, cechującej się wyrazistymi liniami kontrastującymi z przyjemną w dotyku fakturą. Zaprojektowany został z myślą o mobilności - HP Spectre ma grubość 14,5 mm i waży 1,395 kg. Notebook jest wyposażony w ekran HD o przekątnej 33,8 cm (13,3 cala) otoczony cienkim profilem. Posiada dysk SSD o maksymalnej pojemności 256 GB a ponadto, mimo niewielkich wymiarów, oferuje pełną gamę portów, w tym Gigabit Ethernet, USB 3.0 oraz HDMI, zapewniając różnorodne opcje podłączenia. Maksymalny czas pracy bez ładowania akumulatora wynosi 8 godzin.

HP Spectre zapewnia użytkownikom najwyższą prędkość działania, wynikającą z zastosowania superszybkiego dysku SSD mSATA oraz technologii Intel Rapid Start. Pozwala to na szybkie uruchamianie i wznawianie pracy urządzenia. Obok procesorów Intel Core w HP Spectre zastosowano również technologię Intel Smart Connect, która automatycznie aktualizuje pocztę elektroniczną, gdy notebook jest w trybie uśpienia.

Ponadto urządzenia HP Spectre oferuje fabrycznie preinstalowane pełne wersje programów Adobe Photoshop Elements 10 oraz Adobe Premiere Elements 10. Specjalnie dla użytkowników HP Spectre została uruchomiona oddzielna, dedykowana linia telefoniczna pomocy technicznej.

Sleekbook HP Envy

W celu ochrony poufnych danych i udaremniania cyber-ataków, urządzenia HP Spectre są fabrycznie wyposażone w roczną licencję na rozwiązanie Absolute Data Protect, dwuletnią licencję Norton Internet Security oraz rozwiązanie Intel Identity Protection, które oferują zaawansowane zabezpieczenia.

System dźwięku Beats Audio zastosowany w urządzeniach HP Spectre zapewnia doskonałą jakość dźwięku poprzez 4 wbudowane głośniki jak i wyjście słuchawkowe.

Nowe notebooki HP ENVY 4 i HP ENVY 6 mają grubość zaledwie 19,8 mm, wagę zaczynającą się od mniej niż 1,79 kg oraz miękką w dotyku, antypoślizgową podstawę w kolorze czerwonym, która ułatwia podnoszenie urządzenia.

HP ENVY, dostępne z ekranem 35,6 cm (14 cali) lub 39,6 cm (15,6 cala) są wyposażone w najnowsze procesory Intel Core i oferują możliwość odpowiednio 8- lub 9-godzinnej pracy bez podłączenia do zasilania. Komputery te mają dysk SSD mSATA i zastosowano w nich technologie Intel Rapid Start, Intel Identity Protection, Intel Smart Response oraz Intel Smart Connect.

Zaprojektowany dla fanów rozrywki notebook HP Pavilion m6 ma ekran wbudowany w super cienką i stylową obudowę. Filmy, gry i rozrywka ożywają na monitorze z podświetleniem LED o przekątnej 39,6cm (15,6”) i wysokiej rozdzielczości (HD) BrightView, a doskonały dźwięk jest możliwy dzięki technologii Beats Audio, wysokiej jakości głośnikom i osobnemu subwooferowi.

Umieszczony w obudowie w kolorze szczotkowanego aluminium notebook HP Pavilion m6 może osiągnąć do 8 godzin pracy na jednym ładowaniu baterii. Może być wyposażony w najnowsze procesory firmy Intel lub AMD, opcjonalną podświetloną klawiaturę i opcjonalną dedykowaną kartę graficzną, co umożliwia wykonywanie najbardziej wymagających zadań bez przerw lub zakłóceń.

Ceny i dostępność

• Wprowadzenie ultrabooków HP ENVY do sprzedaży jest planowane na czerwiec, a ceny będą zaczynać się od 3299 PLN.

• Wprowadzenie notebooka HP Pavilion m6 jest planowane na czerwiec, a ceny będą zaczynać się od 2999 PLN.

blog comments powered by Disqus
Lżejsze Beats Audio czyli premiera nowych Ultrabooków i Sleekbooków HP
Autor: Łukasz