PODPOWIEDZI:

GIGABYTE prezentuje małą i poręczną mysz - AIRE M1

GIGABYTE prezentuje małą i poręczną mysz - AIRE M1

Z początkiem 2012 roku, firma GIGABYTE wprowadziła na rynek nową linię produktów peryferyjnych do komputerów - AIRE. Urządzenia dostępne w ramach tej serii charakteryzują się wysoką jakością wykonania, optymalną ergonomią oraz proekologicznym procesem produkcyjnym. Pierwszym modelem dostępnym w ramach nowej linii jest mysz optyczna AIRE M1. Produkt ten został zaprojektowany z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia, najczęściej korzystających z notebooków.

Myszka AIRE M1 wyróżnia się kompaktową, wykonaną z wysokiej jakości materiałów obudową oraz specjalnie opracowanym mechanizmem zwijania kabla USB. Kolejne plusy najnowszego produktu GIGABYTE to precyzyjny układ optyczny oraz oryginalne i nowoczesne wzornictwo. Model ten dedykowany jest przede wszystkim osobom korzystającym z notebooków i netbooków.

Mimo kompaktowych gabarytów mysz zapewnia wysoki komfort pracy dzięki specjalnie wyprofilowanej obudowie oraz gumowym wstawkom po obu jej bokach. AIRE M1 to również produkt w pełni funkcjonalny oraz zapewniający wysoką precyzję pracy, za którą odpowiada układ optyczny o rozdzielczości 1000 dpi.

aire m1 gigabyte

Podstawowe informacje:

• Kompaktowe gabaryty – idealne dla użytkowników notebooków

• Niewielka waga – 61 gram

• Wytrzymały mechanizm zwijania kabla – praktyczne rozwiązanie objęte dwuletnią gwarancją

• Ergonomiczna obudowa – nowoczesny design połączony z wysokim komfortem pracy

• Układ optyczny o rozdzielczości 1000 dpi

• Interfejs USB

blog comments powered by Disqus
GIGABYTE prezentuje małą i poręczną mysz - AIRE M1