PODPOWIEDZI:

Niebawem Poznamy Tajemniczego Smartfona ZUK Edge!

Niebawem Poznamy Tajemniczego Smartfona ZUK Edge!

Nie mieliśmy okazji nic powiedzieć odnośnie dość tajemniczej, a przede wszystkim nowej firmie, która ma zająć się tworzeniem smartfonów. Już niedługo poznamy pierwszą słuchawkę z logiem tego producenta, a tymczasem rzućmy okiem na obecne informacje dotyczące tegoż modelu!

Wyjątkowo ciasny już rynek smartfonowy musi delikatnie się powiększyć i zrobić miejsce dla kolejnej marki! Firm jest tak wiele, że każdy z nas może wybrać sobie coś dogodnego z oferty danego producenta. Z czym tym razem przyjdzie nam się mierzyć? Co sobą będzie reprezentowała firma ZUK? Rzeczą pewną jest, że mamy tutaj do czynienia z submarką firmy Lenovo, a za jej sterami usiadł były wiceprezes Lenovo, Chang Cheng! Czego możemy się spodziewać? Czy ma prawo bytu kolejna marka produkująca smartfony?

Chcesz kupić sprawdzony Koreański sprzęt? Co powiesz na ten model!

zuk edge #1

Nie jest wykluczone, że ZUK będzie dla Lenovo jak Honor dla Huawei’a. Odrębna marka, ale kojarzona zarówno z produktami firmy “matka”, ale kierowana do nieco bardziej wymagających użytkowników. Niewykluczone, że nadchodzący smartfon ZUK Edge zagrozi pozycji Honora 8 czy też innych podobnych mu smartfonów z tego segmentu. Kończąc jednak dywagacje odnośnie samego producenta i jego celu, przyjrzyjmy się samemu modelowi smartfonu, ZUK Edge! Gotowi na nieznane?

zuk edge #2


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

 

Do sieci nie wyciekło zbyt wiele zdjęć poświęconych temu modelowi, ale znaleźć możemy kilka renderów. Być może nie ukazują one w pełni omawianego urządzenia, ale pozwalają nakreślić nam jego pewny obraz. Jak sama nazwa wskazuje, smartfon będzie wyposażony w zaokrąglone krawędzie ekranu, co na wstępie przypomina Samsunga Galaxy S7 Edge. W sieci nie ma informacji odnośnie rozmiaru samej matrycy ekranu, ale wiemy, że będzie miała ona rozdzielczość Full HD! Smartfon zostanie również wyposażony w procesor Snapdragon 821 oraz 6 GB pamięci RAM, co przyczyni się do płynnej pracy urządzenia.

zuk edge #3

Zapraszamy Cię serdecznie na test wyjątkowej karty graficznej!

W modelu Edge znajdzie się również miejsce dla pamięci wewnętrznej wynoszącej 64 lub 128 GB. Nie zabraknie także aparatu o rozdzielczości 13 mpix oraz 5 mpix na froncie słuchawki. Smartfon ten będzie zarządzany przez system Android w wersji 7.0 Nougat. Czego można się jeszcze spodziewać po tym modelu? Tego na tę chwilę nie jesteśmy w stanie ustalić, ale najpewniej jeszcze w tym tygodniu o nim usłyszymy! Czy to urządzenie będzie miało szansę na sukces? W obrębie rynku azjatyckiego z pewnością, ale czy tak też będzie na rynku europejskim? Zapraszam Was serdecznie do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz o pozostawienie łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Niebawem Poznamy Tajemniczego Smartfona ZUK Edge!