PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Klawiatury mechaniczne do 200 zł |TOP3|

Gwarancja mocy - zasilacze Tracer Highlander 700W i 800W

Gwarancja mocy - zasilacze Tracer Highlander 700W i 800W

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, prezentuje dwa nowe zasilacze ATX - Highlander 700W Silent activePFC i Highlander 800W Silent activePFC. Oba modele wyposażone są w aktywny układ PFC i zapewniają zaawansowany system kontroli temperatury.

Nowe Highlandery, dzięki wysokiej mocy znamionowej, odpowiednio na poziomie 700W i 800W, bez najmniejszych problemów sprostają wymaganiom stawianym przez topowe komputery dla graczy, wykorzystujące konfiguracje typu multi GPU. Zasilacze wyróżniają się wysoką jakością wykonania. W niklowanej obudowie umieszczono podzespoły renomowanych firm, co przekłada się na stabilną i bezpieczną pracę. Najlepszym tego potwierdzeniem jest trzyletni okres gwarancyjny.

tracer 700W

Zasilacze Highlander 700W i 800W na linii 12V oferują aż cztery niezależne obwody, co zapewnia optymalne zasilanie podczas korzystania z konfiguracji składających się z dwóch lub więcej kart graficznych. Równie imponująco prezentują się linie 3,3 oraz 5V, których łączna moc to około 190 W. Zasilacze Highlander 700W i 800W wyposażone są również w efektywny system chłodzenia, wykorzystujący 120 mm wentylator.

Gwarantuje to skuteczne odprowadzanie ciepła i wysoki komfort pracy. Kolejnymi zaletami nowych zasilaczy jest okablowanie zabezpieczone dodatkową siatką ekranującą oraz pełna zgodność ze standardem ATX 2.31.

blog comments powered by Disqus
Gwarancja mocy - zasilacze Tracer Highlander 700W i 800W