PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Niedrogie projektory za 2000 zł | TOP 5 |

Nowe projektory LED marki Optoma w Veracomp

Nowe projektory LED marki Optoma w Veracomp

W ofercie Veracomp dostępne są nowe projektory mobilne Optoma: ML500, Pico PK320 oraz najnowszy ML300 stworzone z myślą o zastosowaniach w biznesie, jak i w warunkach domowych. Urządzenia wyróżniają się wykorzystaniem technologii LED jako źródła światła, dzięki czemu uzyskano jeszcze lepszą wierność kolorów i zlikwidowano problem żywotności lampy.

Optoma ML500 jest projektorem WXGA (1280x800) w pełni mobilnym, o czym świadczą dwa najważniejsze parametry: niewielkie wymiary zbliżone do formatu kartki A5 oraz waga – jedynie 1,1 kg. Wbudowany w urządzenie odtwarzacz multimedialny to istotny atut dla ludzi biznesu - zapewnia odtwarzanie plików MS Office, w tym prezentacji, arkuszy Excel, dokumentów Word, plików pdf. Świetnie sprawdzi się także w domu umożliwiając odtwarzanie zdjęć, plików muzycznych i wideo. Wszystko to bez udziału komputera, bezpośrednio z wewnętrznej pamięci, karty SD lub nośnika USB. Zarządzanie wyświetlanymi materiałami ułatwia natomiast dedykowany pilot. Materiały można też odtwarzać z zewnętrznych źródeł, jak laptop, netbook, iPad2 czy tablet PC – umożliwiają to złącza HDMI, VGA, wejścia audio i wideo. Ponadto dołączona, elegancka torba pozwala na zabranie projektora na spotkanie czy w biznesową podróż.

Ptoma LM500

Niemal o połowę mniejszy i lżejszy jest najnowszy projektor LED Optoma ML300. Przy wadze zaledwie 0,635 kg zachowuje wszystkie multimedialne funkcjonalności modelu ML500. Wyposażony jest w podobne wejścia, a także wbudowany odtwarzacz multimediów, slot karty SD oraz odczyt z pamięci USB. Posiada rozdzielczość WXGA (1280x800) i jasność na poziomie 300 ANSI lumenów.

Kolejny projektor LED Optoma w ofercie Veracomp to Pico PK320 – kompaktowe urządzenie wyświetlające obraz w rozdzielczości WVGA, przydatne nie tylko w podróży biznesowej, ale też w celach rozrywkowych. Kieszonkowa wersja projektora od Optomy może pochwalić się wbudowanym odtwarzaczem multimediów, dzięki czemu PK320 wyświetli szeroką gamę plików: od dokumentów office, PDF, po zdjęcia i materiały wideo. Źródłem obrazu może być wbudowana karta pamięci 2 GB lub slot na kartę MicroSD o pojemności do 32 GB, a ponadto m.in. laptop, netbook, tablet PC – każde urządzenie, które można podłączyć do projektora z wykorzystaniem złączy Mini HDMI, VGA czy AV.

Optima Pico PK320

Optoma Pico PK320 waży jedynie 0,25 kg i posiada wymiary 120 x 70 x 30 mm (szer x gł x wys), gwarantując obraz o przekątnej do 150 cali. Bateria pozwala na niemal 1,5-godzinną pracę urządzenia, natomiast opcjonalny zestaw akumulatorków umożliwia wydłużenie czasu działania projektora nawet do 5 godzin.

Bardzo ważną cechą nowych projektorów Optoma jest zastosowanie technologii LED jako źródła światła. To proekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie jest gwarantem wieloletniego, bezproblemowego działania urządzenia – LED oznacza ponad 10-letnią żywotność, a w tym samym czasie użytkownik lampowego projektora będzie zmuszony do nawet 5-krotnej, kosztownej wymiany lamp. Oprócz tego LED zapewnia trwałe kolory i jasność przez cały okres użytkowania urządzenia, podczas gdy lampa z upływem czasu może tracić swój współczynnik jasności. Ponadto Optoma ML500 i ML300 to łatwe projekcje obrazu nawet bez użycia ekranu - w przypadku nierównego położenia projektora (do 40 stopni) nie ma problemu z przechyleniem obrazu, który automatycznie ustawia się do właściwego poziomu.

Dostępność, gwarancja, ceny:

Projektory Optoma: ML500, ML300 oraz Pico PK320 są już dostępne w Veracomp. Urządzenia objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Ceny SRP netto:

  • Optoma ML500: 469 EUR
  • Optoma ML300: 399 EUR
  • Optoma Pico PK320: 299 EUR
blog comments powered by Disqus
Nowe projektory LED marki Optoma w Veracomp