PODPOWIEDZI:
Budżetowe słuchawki, które warto kupić? Pierwsze wrażenia z modelami Baseus

Lewandowski się zwraca - Huawei bije rekordy

Lewandowski się zwraca - Huawei bije rekordy

Jakie smartfony sprzedają się najlepiej w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i nordyckich? Okazuje się, że dwa topowe modele od Huawei.

Seria P20, czyli Huawei P20 i P20 Pro, odnotowuje rekordowe wyniki sprzedażowe. Zaledwie 30 dni wystarczyło, by oba smartfony przekroczyły próg 100 tysięcy sprzedanych sztuk! Całkiem nieźle.

Rankingi popularności na rynku smartfonów mocno zmieniały się w ostatnich latach. Wysoką pozycję straciło np. LG, a do czołówki dobiło się kilku producentów z Chin, przede wszystkim Huawei i Xiaomi.

W porównaniu do P10, Huawei P20 17-krotnie przebił wynik swojego poprzednika.

Aktualne ceny:

Wiele niezależnych rankingów i ekspertów, w tym DxOMark i TIPA, potwierdziło już, że P20 Pro to najlepszy smartfon fotograficzny na świecie. Jesteśmy z tego niezwykle dumni i cieszymy się, że klienci tak szybko, bo zaledwie cztery tygodnie od wprowadzenia serii P20 na rynek, docenili jakość i zaawansowanie technologiczne naszych urządzeń. Jednocześnie czujemy jeszcze większą motywację, aby umocnić pozycję Huawei jako lidera rynku smartfonów w Polsce mówi Jefferson Zhang, dyrektor zarządzający Huawei CBG Polska.

Nie wiem jak w Waszym mieście, ale ja często jadąc gdzieś samochodem natrafiam na wielkie bilboardy z Lewandowskim, który promuje smartfony Huawei. Reklamy w TV pewnie też robią swoje. Najwidoczniej, współpraca z naszym najlepszym napastnikiem była dobrym ruchem.

Źródło: Huawei

blog comments powered by Disqus
Lewandowski się zwraca - Huawei bije rekordy