PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Xiaomi Mi TV 4S 43 cale - Czy tani telewizor Xiaomi okaże się hitem?

Słuchawki Cygnett Atomic II i Fusion II – wygodne rozmowy, czyste dźwięki

Słuchawki Cygnett Atomic II i Fusion II – wygodne rozmowy, czyste dźwięki

Cygnett, marka pomysłowych akcesoriów GSM oraz IT, ze specjalną linią produktów dedykowanych urządzeniom Apple, prezentuje słuchawki dokanałowe Fusion II i Atomic II wyposażone we wbudowany mikrofon, kompatybilne z większością popularnych telefonów i urządzeń audio-wideo.

Słuchawki Fusion II i Atomic II przeznaczone są do większości sprzętów audio-wideo, jednak w związku z wbudowanym mikrofonem szczególnie dobrze sprawdzają się jako akcesoria do telefonów komórkowych i smartfonów. Umieszczony na kabelku mikrofon pozwala bezpiecznie rozmawiać przez telefon, bez konieczności trzymania urządzenia w ręku. Dodatkowym udogodnieniem jest specjalna, dokanałowa konstrukcja, która zapewnia wygodne ułożenie słuchawek w uchu, bez ryzyka wypadnięcia. Dlatego tak dobrze sprawdzają się one jako sprzęt dla ludzi aktywnych, będących w ciągłym ruchu.

Fusion II

Słuchawki Cygnett zostały przystosowane do potrzeb użytkowników także pod względem dobrych parametrów technicznych. Wykonano je z wykorzystaniem technologii wytłumiającej zewnętrzny hałas, dzięki czemu dźwięki w słuchawce są czyste i bez zakłóceń. Miłośnicy muzyki powinni być także usatysfakcjonowani nieskazitelnym brzmieniem każdej słuchanej melodii, wzbogaconej przez głębokie basy.

Atomic II Pink

Fusion II i Atomic II różnią się od siebie przede wszystkim wyglądem. Pierwsze zostały zaprojektowane w klasycznym, białym kolorze i prezentują design typowy dla akcesoriów przeznaczonych do produktów Apple. W przypadku Atomic II biały kolor kabelka połączono ze słuchawką w dynamicznym, różowym kolorze, czemu zawdzięczają one swój oryginalny styl. Funkcjonalne słuchawki Cygnett, to gadżet, który z pewnością docenią wszyscy aktywni użytkownicy urządzeń audio-wideo i telefonów. Gwarantują one wysoką jakość dźwięku i wygodę podczas prowadzenia rozmów telefonicznych w każdym miejscu – na rowerze, podczas spaceru czy długich zakupów.
blog comments powered by Disqus
Słuchawki Cygnett Atomic II i Fusion II – wygodne rozmowy, czyste dźwięki