PODPOWIEDZI:

Xiaomi Mi Mix - Pierwsza Słuchawka Bez "Ramek"!

Xiaomi Mi Mix - Pierwsza Słuchawka Bez "Ramek"!

Trzeba przyznać, że tym razem gigant z dalekiej Azji postarał się przy tworzeniu nad wyraz oryginalnego designu. Smartfon, który dzisiaj Wam zaprezentuję to jedno z pierwszych urządzeń praktycznie nie mających w ogóle typowych "ramek" okalających matrycę ekranu. Jesteście gotowi poznać ten mocarny sprzęcik? Zapraszam!

Patrząc na ten smartfon ma się wrażenie jakbyśmy obcowali z samym ekranem, a nie pełnoprawnym urządzeniem! Nie bójmy się stwierdzić, że Xiaomi wreszcie przyłożyło się do zaprojektowania całkowicie autorskiego pod względem wyglądu smartfona! Poprzednie modele są łudząco podobne do bardziej znanych marek, co było podyktowane chęcią wpasowania się w gusta pewnej części odbiorców. Doskonale wiemy, że tym sposobem Chińczycy przysporzyli sobie duże grono wielbicieli, co i zagorzałych przeciwników. Jak będzie teraz?

Zastanawiasz się nad kupnem Alcatela Idola 4? Koniecznie obejrzyj nasz materiał!

xiaomi mi mix oficjalnie

Model Xiaomi Mi Mix był już zapowiedziany dawno, jednak dopiero teraz (dwa dni temu) Xiaomi postarało się stworzyć specjalny Event, w którym ów model został zaprezentowany ze swoich najlepszych stron. Jego największą zaletą jest rzecz jasna ekran, który praktycznie cały wypełnia przestrzeń frontową smartfonu. Szacuje się, że zajmuje on powierzchnię w 91,3 %. Rozmiar ekranu wynosi 6.4 - cala w rozdzielczości 2040x1080 pikseli. Wymiary słuchawki to: 158,8x81,9x7,9 mm… czyli praktycznie tyle samo, jak w przypadku iPhone’a 7 Plus! Zapytacie teraz co z czujnikiem światła i zbliżeniowym? Otóż, Chińczycy wtopili w matrycę oba czujniki, które reagują na drgania ramki (czujnik zbliżeniowy). Zmyślne rozwiązanie, nieprawdaż?

xiaomi mi mix opis

Chcesz kupić stylowego smartwatcha? Koniecznie rzuć swym łaskawym okiem na ten produkt!

Warto zaznaczyć, że całość została stworzona z ceramiki, co nadaje jeszcze większego charakteru temu modelowi. Co jeszcze wiemy na temat tego modelu? Wiadomo, że sama matryca została wykonana przez znanego nam Sharpa, zaś we wnętrzu ujrzymy jeszcze Snapdragona 821, 4/6 GB RAM, 128/256 GB ROM, aparaty 16 i 5 mpix, dwa sloty na kartę SIM, USB typu C, czytnik linii papilarnych oraz system Android w wersji 6.0.1 Marshamallow. Czy do pełni szczęścia potrzeba czegoś jeszcze?

xiaomi mi mix real photo


Telewizory TANIEJ w Media Expert

Zapewne niskiej ceny i… dostępności urządzenia w Europie! Z tym ostatnim elementem może być delikatny problem, ponieważ Xiaomi nie ma obecnie w planach dystrybucji Xiaomi Mi Mix poza granicami swojego kraju. Wielka szkoda, bowiem phablet ten mógłby porządnie zatrząść rynkiem na starym kontynencie. Kto wie, może gigant pójdzie nam na rękę i zmieni swoje zdanie? Szansa zawsze istnieje, ale tymczasem przyjrzyjmy się cenom. Za wersję z 4 GB RAM i 128 GB ROM zapłacimy ok. 2050 złotych, zaś za model z 6 GB RAM  256 GB ROM już ok. 2340 złotych. Nie jest to mało, ale za takie cacko warto zapłacić nieco więcej. Wyraźcie swoja opinię w komentarzach i nie zapomnijcie odwiedzić nasze forum oraz pozostawić łapkę! ;)

blog comments powered by Disqus
Xiaomi Mi Mix - Pierwsza Słuchawka Bez "Ramek"!