PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Razer Phone 2 - nie dla każdego gracza

Razer Seiren Otwiera Sponsorski Program Firmy

Razer Seiren Otwiera Sponsorski Program Firmy

Firma Razer wprowadza na rynek pierwszy cyfrowy mikrofon plug-and-play, przeznaczony dla nagrywania studyjnego oraz do strumieniowania. Użyte w nim wygodne złącze USB pozwala wesprzeć aż cztery tryby pracy.

Mikrofon Seiren pozwala szybko i łatwo przełączać się pomiędzy trybami - wystarczy jeden obrót gałką, aby wybrać tryb stereo, kardioidalny, dwukierunkowy lub wszechkierunkowy. Niezwykle łatwa praca plug-and-play sprawia, że mikrofon idealnie nadaje się do pracy w studiu oraz w domu.

 

-> Wielki Test Mikrofonów Słuchawkowych - Sprawdź Wyniki

 

Razer Seiren pozwala nagrywać z jakością 192 kHz /24-bit - to więcej, niż oferuje dźwięk znany z płyt CD. Mikrofon będzie zatem idealny przy profesjonalnym nagrywaniu. Stworzony jest dla muzyków, streamerów i youtuberów. Wbudowano w nim wzmacniacz słuchawkowy, który gwarantuje nieprzerwane dbanie o jakość dźwięku poprzez monitorowanie nagrywania w czasie rzeczywistym.

 

-> Zobacz recenzję klawiatury Razer BlackWidow Ultimate

 

Wprowadzenie na rynek mikrofonów Seiren inauguruje program sponsorski "Razer Sponsored Streamer", który pozwoli dobrze aspirującym autorom - streamerom czy youtuberom, na nagrywanie na najwyższym poziomie. Twórcy, w zależności od poziomu doświadczenia na jakim się znajdują, będą mogli skorzystać z formy wsparcia producenta i otrzymać mikrofon Seiren, lub też pełen zestaw urządzeń peryferyjnych.

blog comments powered by Disqus
Razer Seiren Otwiera Sponsorski Program Firmy