PODPOWIEDZI:

Huawei przedstawił podczas MWC 2012 najmniejszy na świecie modem USB E369

Huawei przedstawił podczas MWC 2012 najmniejszy na świecie modem USB E369

Huawei, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), zaprezentował podczas targów Mobile World Congress 2012 najmniejszy modem USB na świecie – HUAWEI E369. Mierzący zaledwie 8mm grubości model E369 wpisuje się w portfolio najcieńszych na świecie produktów HUAWEI, m.in. obok modułów PC/CE MU733 i MU739, mobilnego hotspotu E5331 oraz smartfonu HUAWEI Ascend P1S. HUAWEI E369, obsługujący częstotliwość UMTS5 z globalnym roamingiem, cechuje się wyjątkowo eleganckim i smukłym kształtem. Modem występuje w ośmiu wariantach kolorystycznych.

„Jako wiodący dostawca produktów dla mobilnych sieci szerokopasmowych, Huawei Device jest liderem w dziedzinie projektowania i opracowywania urządzeń doskonałych nie tylko pod względem technologii, lecz również estetyki. Jednocześnie nasze produkty zapewniają klientom najwyższy komfort użytkowania. Cienkie, lekkie i kompaktowe produkty nie tylko świetnie się prezentują, ale zużywają też mniej energii, co znacznie wydłuża czas pracy baterii” – powiedział Wi Shi Min, prezes Huawei Device Mobile Broadband Product Line.

model E369

Najcieńsze na świecie moduły PC/CE – MU733 i MU739 – mają mniej niż 2mm grubości. Model MU739 ma zaledwie 600mm powierzchni, co czyni go najmniejszym na świecie modułem PA+. Poza niespotykanymi na rynku rozmiarami, moduły MU733 i MU739 zużywają mniej energii i generują mniej ciepła. Mogą być szeroko stosowane w sprzęcie elektronicznym PC/CE, np. w latptopach, smartfonach, tabletach PC, e-bookach, urządzeniach nawigacyjnych i PDA. Z kolei premiera najcieńszego na świecie hotspotu HUAWEI E5331 odbędzie się w maju br.
blog comments powered by Disqus
Huawei przedstawił podczas MWC 2012 najmniejszy na świecie modem USB E369